Реклама

Жоден смартфон не захищає дані користувачів на 100%

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Дослідники криптографії з Університету Джонса Хопкінса проаналізували смартфони і на Android, і на iOS. Вони з’ясували, що жоден смартфон не захищає дані користувачів на 100%. Правоохоронні органи і уряду вже можуть отримати доступ до заблокованих смартфонам за допомогою різних інструментів. Це в основному пов’язано зі слабкими місцями в операційних системах.

Дослідник з Університету Джонса Хопкінса Метью Грін (Matthew Green) заявив, що результати дослідження шокували його. «Ніщо не захищене настільки, наскільки це було б можливо», – зазначив він.

Навіть незважаючи на те, що смартфони мають різні рівні захисту, вони уразливі до вилучення даних. Головне, щоб у зловмисника були необхідні інструменти. Такі інструменти уряди можуть легко купити для правоохоронних органів і розвідувальних установ.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названа дата релиза аудио-Социальный платформы Clubhouse на Android

Стаття доступна українською....Популярная аудио-социальная платформа Clubhouse была доступна только на iOS с момента ее запуска. У Clubhouse не было...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -