Реклама

З’явилася інформація стосовно дисплея Motorola Razr 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми писали, що Motorola буде випускати продовження свого смартфона Razr. Сьогодні, з’явилася інформація стосовно дисплея Motorola Razr 2. За словами Роса Янга, генерального директора дисплейних ланцюгів поставок (DSCC), смартфон Razr 2 отримає кращий дисплей. Він каже, що новий дисплей буде більшим, ніж в попередньої версії. Якщо в Razr був 6,2 дюйма, то в Razr 2 буде 6,7 дюйма, та й в загальному внутрішній екран буде більший. Поки що, нічого не відомо за зовнішній дисплей.

З інших джерел нам вже відомо, що буде підтримувати 5G та буде працювати на Snapdragon 765. Також збільшиться ємність акумулятора — 2845мАг, хоча навіть цього недостатньо. Ймовірно, що основна камера смарфона буде на 48Мп, а селфі-камера на 20Мп. Оперативна пам’ять буде на 8Гб, а внутрішня пам’ять на 256Гб. Працювати смартфон під управлінням ОС Android 10.

Спочатку, реліз повинен відбутися на території Китаю, а потім на території США. За реліз в Україні поки нічого невідомо, але швидше за все, він відбудеться не раніше, ніж через місяць після релізу в Китаї.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OC Chrome отримує велику кількість нових функцій в честь свого 10-річчя

Сьогодні стало відомо, що OC Chrome отримує велику кількість нових функцій в честь свого 10-річчя. Google постаралися здивувати всіх. Оновлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -