Реклама

З’явився патент нового розкладного смартфона від Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung почала набирати оберти в сфері розкладних смартфонів. Не так давно вони представили свій Galaxy Z Flip та Galaxy Fold , як вже з’явився патент нового розкладного смартфона від Samsung.

З’явився патент нового розкладного смартфона від Samsung

Як видно із патенту, Samsung вирішив зробити незвичайний розкладний смартфон, який буде складатися як в середину, так і назовні. Одночасно із цим, пристрій не можна скласти в плоский вигляд.
Компанія Samsung Display запатентувала цей пристрій ще у 2018 році, але до недавніх пір, патент був ще на затвердженні. Зараз очікується, що вони мають закінчити розробку дисплею, а вже потім, Samsung Electronics почне робити смартфон за цією технологією.
Поки що рано говорити про те, чи смартфон вийде в такому вигляді. Багато запитань виникає до його складання та зручності у використанні такого пристрою. Можливо, що на етапі виробництва він отримає інший вигляд, який буде більш практичним.

Як відомо, на даний момент, Samsung готує до релізу Samsung Galaxy Fold 2 та розробляє Galaxy Z Flip 2.

Джерело: LetsGoDigital

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку в Facebook.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представили новий датчик руху Mi Human Sensor 2

Продовжуючи запускати нові продукти для розумного будинку, Xiaomi представили новий датчик руху Mi Human Sensor 2, який пропонується за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -