Реклама

ZTE LiveBuds отримують 20 годин автономної роботи

Останні Новини

Китайський виробник ZTE, 1 вересня 2020 року, окрім очікуваного смартфона Axon 20 5G, представив ще і нову пару навушників – ZTE LiveBuds. Бездротові навушники ZTE LiveBuds отримують 20 годин автономної роботи з активним шумопоглинанням (ENC) та коштуватимуть близько 30 дол.

Найперше, що кидається в очі це те, що навушники LiveBuds отримують короткі стебла. Вага бутонів складає 4 грами. Наконечники тут силіконові, а акумулятор повинен забезпечувати до 20 годин роботи разом із кейсом. Окрім цього, навушники отримали рівень захисту від води та пилу IPX5 та підтримку Bluetooth 5.0.

Щодо кольорів, то ZTE LiveBuds поставлятимуться у чорному варіанті. Поки навушники, як і новий смартфон компанії ZTE доступні до покупки на території Китаю. Будемо слідкувати за виходом новинок на глобальний ринок.

Рекомендуємо: Продажі Apple IPhone 12 Будуть Нижчими Ніж Очікується.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 найпоширеніших помилок при зарядці смартфона

Всі ми користуємося смартфонами, які зазвичай не відносяться до бюджетного сегменту, відповідно, ним хочеться користуватися не 1-2 роки, а...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -