Реклама

Зв’язок Київстар відновлено. Українці знову в мережі

Останні Новини

Оновлено: абоненти в мережі з’являються, гудки при здійсненні дзвінка йдуть та коли абонент трубку піднімає, виклик одразу завершується. Очікуємо на стабілізацію.

Станом на зараз, 13 грудня 2023 року, зв’язок мобільного оператора Київстар частково відновлено. Користувачі по троху починають знову з’являтись в мережі та мають можливість здійснювати дзвінки. Повернення зв’язку розгортається поступово, тому найближчим часом ми очікуємо відновлення для всіх абонентів.

Зазначимо, що при перевірці повернення зв’язку варто перезавантажити смартфон.

Читайте також: Українці залишились без зв’язку оператора Київстар – ITechNews.

Нагадаємо, що вчора, 12 грудня 2023 року, відбулась потужна хакерська атака на Київстар, була частково знищена його IT-інфраструктура. Повністю без зв’язку та доступу до інтернету залишились усі абоненти Київстар, а також виникли проблеми у постерміналах та платіжних терміналах Ощадбанку. Також був обмежений доступ до входу в мобільні застосунки, які потребували підтвердження через пароль.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо чому iPhone 14 стане популярнішим ніж попередні моделі від Apple

Смартфони від Apple вже і так на протязі багатьох років не втрачають своєї популярності. Кожного року нові моделі розкуляють...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -