Реклама

З’явилась нова інформація про Motorola Moto E7 Plus

Останні Новини

Більше тижня тому, Motorola Moto E7 Plus з’явився на Geekbench. Зараз ж, з’явилась нова інформація про Motorola Moto E7 Plus із мережі Twitter. Відомий уже нам Еван Бласс поділився зображенням із деякими деталями пристрою.

З’явилась нова інформація про Motorola Moto E7 Plus

Як бачимо із зображення, Moto E7 Plus працюватиме на процесорі Snapdragon 460 з 4 Гб оперативної пам’яті та 64 Гб вбудованої пам’яті. Проте, можливо будуть і інші варіанти доступної пам’яті. Задня панель отримає подвійну камеру із Night Vision. Основний датчик камери отримає 48 Мп. Акумулятор буде ємністю 5000 мАг. Поки це вся отримана інформація. Також варто зазначити, що сама компанія Motorola ще ніяк не коментувала дану інформацію.

Рекомендуємо: Смартфон ZTE 8010 З’явився На TENAA.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Samsung Electronics припинила розробку складного скла

За повідомленням джерела, компанія Samsung Electronics припинила розробку складного скла, ключового компонента складних смартфонів. Відмовившись від створення власного скла,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -