Раніше ми повідомляли, що Samsung розробляє три розкладні смартфони. І сьогодні інформація частково підтвердилася. Сьогодні з’явилася офіційна сторінка підтримки смартфона Galaxy Z Fold Lite на веб-сайті Samsung India. Існує ймовірність, що Індія першою зустріне новинку Samsung Galaxy Z Fold Lite.

З’явилася офіційна сторінка підтримки смартфона Galaxy Z Fold Lite

Також нещодавно, пристрій з номером моделі SM-F415F / DS був помічений в базі даних Wi-Fi Alliance. Оригінальний Galaxy Fold оснащений дисплеєм, обробленим CPI, який слабший, ніж шар ультратонкого скла (UTG), доступний у Galaxy Z Fold 2. Ходять чутки, що новинка Galaxy Z Fold Lite отримає екран із CPI.

Також раніше, з’являлася інформація про пристрій з кодовою назвою Winner 2, який буде постачатися із обгорткою із алюмінію та екраном із скла.

Пристрій повинен працювати на чіпсеті Snapdragon 865, але відсутня інформація, чи буде він підтримувати 5G. Стосовно ціни, то чутки також ходять різні, але всі зводяться до ціни не меншої ніж 1099 доларів. Інші характеристики смартфона поки невідомі, тому будемо очікувати на офіційну інформацію від Samsung.

Рекомендуємо: Новий Розумний Годинник І Навушники Від Samsung Б’ють Рекорди.

Джерело: mysmartprice

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь