Реклама

З’явилось офіційне зображення Lenovo Legion Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Про новий ігровий смартфон Lenovo Legion Pro надходить досить багато чуток та уже перевіреної інформації. І ось сьогодні, уже з’явилось офіційне зображення Lenovo Legion Pro. Запуск смартфону запланований на 22 липня.

Офіційне зображення було представлено на сайті Weibo у профілі Lenovo. Також було підтверджено, що Legion Pro отримає бічну 20Мп селфі-камеру. На задній панелі, посередині, розташована система подвійної камери.

Про екран нам відома його частота оновлення, яка буде становити 144 Гц. Також телефон отримає чіпсет Snapdragon 865+ та швидку зарядку на 90Вт. Окрім цього, сьогодні розкрили тему динаміків, якими буде обладнаний даний ігровий смартфон.

Рекомендуємо: Lenovo Legion Отримує 14 Датчиків Температури.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представили пристрій, який зможе замінити стоматолога

Нещодавно Xiaomi представили пристрій, який зможе замінити стоматолога. На краудфандинговій платформі було представлено ультразвуковий пристрій для видалення зубного нальоту...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -