Реклама

З’явились живі зображення консолі Microsoft Xbox Series X

Останні Новини

Цього тижня ми уже отримували інформацію про нову консоль Microsoft, а саме, що Microsoft Xbox Series X підтримуватиме Функцію Auto HDR. Сьогодні, 12 жовтня 2020 року, в мережі з’явились живі зображення роздрібної упаковки ігрової консолі Microsoft Xbox Series X. Зображенням поділився Jon Scarr. Нагадаємо, що консоль очікується з 10 листопада 2020 року.

З'явились живі зображення консолі Microsoft Xbox Series X

І так, оприлюднене зображення не розкриває багато деталей ігрової консолі. Найперше, ми бачимо на коробці дизайн самої Microsoft Xbox Series X, а також розкриття таких функціяк як 1 ТБ SSD-накопичувача, доступність роздільної здатності 4K зі швидкістю 120 кадрів в секунду. Сама упаковка консолі буде квадратної форми із поєднанням зеленого та чорного кольорів.

Рекомендуємо: Panasonic представили Smart LED-лампочку з підтримкою Wi-Fi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

С помощью популярного мессенджера можно получать дополнительные 6 ГБ мобильного интернета ежемесячно

Стаття доступна українською...Все мы пользуемся смартфонами и, соответственно, мобильным интернетом. Как всегда, его иногда очень мало и недостаточно для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -