З’явились живі зображення Motorola Razr 5G

Останні Новини

Ми уже декілька раз отримували різноманітну інформацію щодо складного смартфона від Motorola. А сьогодні, з’явились живі зображення Motorola Razr 5G. Опубліковані фото були на Weibo.

І так, отримані зображення показують нам, що новий складний телефон Motorola отримає, швидше за все, більший зовнішній дисплей. Отримає смартфон сріблястий колір. Також варто відмітити, що телефон має в своїй назві додаток 5G, проте на зображенні він знаходить в мережі 4G.

Щодо відомих уже характеристик, то Motorola Razr 5G отримає 6,2 дюймовий OLED-дисплей (нагадаємо, що деякі джерела говорять про 6,7-дюймовий дисплей). Працюватиме телефон на Snapdragon 765G, отримає 256 Гб внутрішньої пам’яті, OC Android 10, 20 Мп селфі-камеру та 48Мп основну. Акумулятор отримає ємність 2845 мАг та 18Вт швидку зарядку.

Джерело

Рекомендуємо: 4 Серпня На Ринок Виходить Новий Смартфон Nokia.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розкритий дизайн камери Huawei Mate 40 Pro

Ми уже певний час отримуємо інформацію про новий смартфон від Huawei серії Mate 40. Сьогодні, на сайті Weibo, опубліковано...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -