З’явилися фотографії нового зарядного кабелю для IPhone 12

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Поки ми чекаємо, поки Apple представить смартфони лінійки iPhone 12, в мережі з’явилися фотографії нового зарядного кабелю для Iphone 12 з роз’ємами Lightning і USB-C.

З'явилися фотографії нового зарядного кабелю для IPhone 12

На фотографіях нам демонструють кабель в тканинної оплітці, який повинен бути більш довговічним, ніж стандартний кабель з гумовим покриттям. Джерела повідомляють, що вісім срібних контактів нового зарядного кабелю виготовлені з рутенієвого матеріалу з родієвим покриттям. Ці матеріали більш стійкі до корозії. Стверджує, що цей зарядний кабель може бути більш стійким до пошкоджень при тривалій експлуатації.

Для користувачів iPhone міцніший зарядний кабель може стати довгоочікуваним зміною, тому що протягом багатьох років було багато скарг на низьку якість зарядних кабелів Apple. У комплекті з iPhone ніколи не було плетеного зарядного кабелю. Однак компанія випускала такі кабелі для MacBook Pro і HomePod.

З'явилися фотографії нового зарядного кабелю для IPhone 12

Варто відзначити, що новий плетений зарядний кабель роз’ємами Lightning і USB-C може бути єдиним аксесуаром, який ви знайдете в упаковці з новеньким iPhone 12. Джерела в один голос стверджують, що Apple прибрала зі стандартного комплекті поставки блок живлення і навушники.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Презентацію смартфона Redmi Note 9 перетворять на концерт

Презентацію смартфона Redmi Note 9 перетворять на концерт. Президент Xiaomi China і учасниці групи Florist Show проведуть ціле ток-шоу,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -