Реклама

З’явилися перші тести нової відеокарти Nvidia GeForce RTX 3080

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора Nvidia провела презентації новинок, про яку ми повідомляли, а cьогодні вже з’явилися перші тести нової відеокарти Nvidia GeForce RTX 3080. Крім RTX 3080, також було представлено RTX 3070 та RTX 3090 (яку можна вважати новою Titan).

З’явилися перші тести нової відеокарти Nvidia GeForce RTX 3080

В Nvidia обіцяли, що відеокарта RTX 3080 буде в два рази швидшою за RTX 2080 і сьогодні з’явилася можливість це перевірити. В мережі було опубліковано відео, яке можна вважати першим оглядом новинки. Було проведено тести в іграх та порівняння з відеокартою RTX 2080, чого нам цілком достатньо, щоб зробити попередню оцінку відеокарти.

Як видно з проведених тестів, RTX 3080 показувала кращі результати ніж RTX 2080, в середньому на 75%-85%. Під час тестування відеокарти на грі Quake 2, карта RTX 3080 показувала приріст майже в два рази, що в даному випадку підтверджує слова компанії. Якщо порівняти відеокарту RTX 2080 Ti та RTX 3080, то новинка буде швидшою на 50%.

Якщо подивитися на загальну картину, то новинки від Nvidia показують хороший результат. Якщо врахувати ще й ціну на RTX 3080 (700 доларів), то в них дійсно вийшла якісна відеокарта. Зараз залишається очікувати на RTX 3080 Ti і на відповідь від AMD. Цікаво, чи запропонують вони якогось конкурента новинкам від Nvidia?!

Рекомендуємо: Компанія Apple Буде Розробляти Власні Відеокарти.

Джерело: YouTube

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, для чего на самом деле изобрели 5G

Стаття доступна українською...В интернете уже доступно большое количество информации, касающейся новой для всех нас технологии - 5G. Это действительно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -