З’явилися рендери та характеристики телевізора Xiaomi Mi TV Horizon

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше, минулого тижня, компанія Xiaomi дражнила всіх новим телевізором, який вийде в реліз 7 вересня. Сьогодні ж, з’явилися рендери та характеристики телевізора Xiaomi Mi TV Horizon Edition, які розкривають всі його аспекти.

З’явилися рендери та характеристики телевізор Xiaomi Mi TV Horizon

З отриманої інформації, нам відомо, що телевізор Xiaomi Mi TV Horizon Edition буде оснащений 43-дюймовою РК-панеллю зі світлодіодним підсвічуванням 1080p (FHD), але з більш тонкими рамками.

Новинка буде працювати від процесора Cortex-A53 в парі з 1 Гб оперативної пам’яті та 8 Гб внутрішньої пам’яті. Також він отримав 3 x HDMI порти (один з них повинен бути сумісним з ARC), 2 x USB Type-A, Ethernet та 3,5-мм роз’єм для навушників.

Mi TV Horizon Edition буде працювати під управлінням OC Android TV Pie з панеллю PatchWall, вбудованим Chromecast, Google Assistant та Google Data Saver. Також, він отримав вбудовані динаміки на 20Вт, які підтримують DTS-HD.

Ближче до 7 вересня ми повинні дізнатися про ціну телевізора і його доступність.

Рекомендуємо: Xiaomi Представила Бюджетну Рацію Mi Walkie.

Джерело: 91Mobiles

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Ericsson придбали компанію мережевого обладнання Cradlepoint

Сьогодні стало відомо, що Ericsson придбали компанію мережевого обладнання Cradlepoint.Відомо, що вартість угоди склала 1,1 млрд доларів. Очікується, що...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -