Реклама

З’явилися якісні зображення смартфона Redmi Note 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Суббренд Xiaomi, Redmi, готується до випуску нового смартфона. Сьогодні з’явилися якісні зображення смартфона Redmi Note 10.

Нагадуємо, вчора в мережі поширилися рендери смартфона Redmi Note 10.

З'явилися якісні зображення смартфона Redmi Note 10

Китайські джерела опублікували якісні зображення новинки, які цілком співпадають з ранніми чутками про нього. Смартфон показали з двох сторін, демонстручи фронтальну камеру та потрійну основну на зворотній стороні, де розміщено надпис 48Мп.

Відносну достовірність було підтверджено і з сторони індійського інформатора, який також відмітив, що в основі смартфона буде використовуватися панель IPS LCD.

Стосовно характеристик смартфона, то відомості поки відсутні. За чутками, смартфон може працювати або на MediaTek Dimensity 820 або ж на Snapdragon 765G. Також раніше повідомлялося, що Redmi Note 10 може отримати 8ГБ оперативної пам’яті та фірмову MIUI 12 на основі OC Android 10.

Рекомендуємо: Оновлення MIUI 12 Зламало Смартфон Redmi Note 9

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Японії представили 18-метрового ходячого робота

Японія є світовим лідером в області робототехніки завдяки передовим дослідженням, розробкам і прикладним технологіям. У понеділок в Японії ...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -