Реклама

З’явилися якісні зображення смартфона Samsung Galaxy S21

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.


Сьогодні з’явилися якісні зображення смартфона Samsung Galaxy S21. На них добре видно зміни в дизайні камери, яка виглядає по-новому. Як ми вже знаємо, Samsung нібито має намір випустити смартфони лінійки Galaxy S21 вже на початку січня. А це означає, що і різні витоку потраплять у мережу раніше.

З'явилися якісні зображення смартфона Samsung Galaxy S21

Це саме молодша модель лінійки з плоским екраном діагоналлю 6,2 дюйма і габаритами 151,7 х 71,2 х 7,9 мм. Як можна бачити, дизайн тильної сторони щодо поточних флагманів істотно зміниться, хоча в цілому концепція та сама.

Основна особливість новинки - оформлення модуля основної камери, який як би «напливає» на бічну і верхню межі. Виглядає досить свіжо, хоча не можна сказати, що це нове слово в дизайні сучасних смартфонів. Ймовірно, подібне оформлення буде і у інших моделей лінійки: Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra, хіба що модулі камери будуть більшими.

З'явилися якісні зображення смартфона Samsung Galaxy S21

До слова, інсайдер OnLeaks, підтверджує дані про січневий анонс нових флагманів Samsung.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо основні переваги фітнес браслету Xiaomi Mi Band 6

Нещодавно вийшов у продаж новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6. Усі говорять, що він дуже хороший по всіх параметрах....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -