З’явився новий стандарт стиснення відео

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На ринку з’явився новий стандарт стиснення відео і це Н.266/VVC. Представив новий стандарт інститут Fraunhofer HHI, і повна його назва H.266/Versatile Video Codec. Також до команди розробників були причетні такі компанії як Apple, Huawei, Intel, Microsoft, Sony, Ericsson та Qualcomm. Даний стандарт надасть вам таку ж якість картинки як стандарт Н.265/НЕVC, при цьому із зменшенням швидкості потоку до 50%.

Підходить даний стандарт для розширення від SD до 8К. Очікується, що він займе важливе місце у передачі відео. Проте скільки часу на це потрібно говорити ще рано, так як стандарту НЕVC знадобилось сім років (випущений у 2013 році) для досягнення відповідної підтримки.

Надалі, Н.266/VVC зможе замінити Н.265/НЕVC повністю. Перший програмний кодек будемо очікувати вже цієї осінні.

Рекомендуємо: Xiaomi Готуються Представити Швидку Зарядку На 120Вт.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Xiaomi показала свій революційний смартфон з унікальним дисплеєм

Китайська Компанія Xiaomi показала свій революційний смартфон з унікальним дисплеєм. Його особливістю є вигнутий з усіх боків екран.Виробник зазначив,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -