Реклама

Android приставка NVIDIA Shield TV 2019

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Це відмінно виконуюча свої функції Android TV-приставка, яка кожного року оновлюється новим функціоналом.
Вона підійде насамперд тим, кому потрібна хороша приставка для показу потокового медіа, без купи додаткових функцій.
Android приставка NVIDIA Shield TV 2019 року є компактнішою та дешевшою від оригінальної. На сьогодні придбати приставку можна від 4745 грн.

Основні характеристики NVIDIA Shield TV 2019

NVIDIA Shield TV 2019
  • оперативні пам’ять — 2 ГБ;
  • накопичувач — 8 ГБ;
  • процесор – NVIDIA Tegra X1;
  • операційна система – Android TV 9.0;
  • підтримка відео — 4К з підтримкою HDR Dolby Vision HDR і HDR10;
  • аудіо – Dolby Atmos, Dolby Digital Plus;
  • підтримка інтернет сервісів – помічник Google Assistant, NVIDIA Games, Netflix, YouTube, Amazon Prime, Video Google Play Фільми та ТВ, Vudu, Amazon Music, Магазин Google Play Google Play Музика, PLEX, Google Play Ігри;
  • інтерфейси – Wi-Fi:802.11ac Mimo 2×2; Bluetooth:Bluetooth 5.0 + LE.

Версія приставки Shield TV 2019 використовує новий процесор Tegra X1+, який збільшує продуктивність пристрою на 25%. Також з нововведень слід відмітити підтримку Dolby Atmos і повного Dolby Vision, маштабування AI Upscaling, а також пульт.
Також рекомендуємо ознайомитись із NVIDIA Shield TV Pro 2019.
Nvidia Shield TV Pro 2019 відрізняєтьс від інших аналогів на ринку, тим що в ньому є вбудована послуга GeForce Now. Завдяки їй ви будете мати доступ до ігор ПК на вашомому телевізорі.

Пульт NVIDIA Shield TV 2019

NVIDIA Shield TV 2019

Щодо пульта, то він має пірамідну форму, по розмірах більший від попередніх версій. Його кнопки підсвічуються при контакті з руками. Управляти приставкою можна як голосовим пошуком, так і google-асистентом. В пульті використовуються батарейки типу ААА.

Особливості Shield TV

Головною особливістю NVIDIA Shield TV 2019 є функція AI Upscaling. Традиційне масштабування отримує оригінальне відео в низькій якості і конвертує його у високе. А також перетворює контент 30 fps HD 720p/1080p в 4K. Керувати цією функцією можна в меню налаштувань, де можна вибрати між звичайною якістю, тобто без маштабування, покращеною — традиційною та АІ-маштабуванням. Також при включеному АІ-маштабуванню можна вибрати і три рівні чіткості.

Щодо підтримки функції Dolby Atmos та Dolby Vision, то це надало можливість роботи приставки з великою кількістю стрімінгових майданчиків, таких як Netflix, Amazon Prime Video, Movies Anywhere і Disney + та інші. А також вона підтримує усі основні сервіси потокової музики.

Вирок

Отож, які можна зробити висновки. Насамперед NVIDIA — це одна з компаній, яка працює над оновленням своєї продукції, постійно добавляючи нові можливості. Саме тому Android приставка NVIDIA Shield TV 2019 стала ще потужнішою, чудово виконує свої функції, а щодо потокового контенту, то вона підтримує більше сервісів, ніж будь-який інший продукт на ринку.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названа функция банкоматов Приватбанка, от которой были бы в восторге все клиенты

Наверняка большинство из пользователей банковскими пластиковыми карточками не задумывались о том, куда они деваются после окончания их срока использования....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -