Реклама

Бездротові навушники Sony WF-1000XM3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Sony WF-1000XM3 — це абсолютно нові навушники, з іншим дизайном, новими сенсорними елементами управління та з новим корпусом зарядки, порівняно з їх попередником.
Бездротові навушники Sony WF-1000XM3 входять до списку найкращих навушників 2019 року.

Навушники доступні у двох кольорах- чорному та бежевому.
Також тут новий процесор QN1e, що покращує якість звуку та ефект шумозаглушення.

Комплектація Sony WF-1000XM3

Бездротові навушники Sony WF-1000XM3

Разом із навушниками поставляється асортимент амбушур для вух, що б підібрати їх під ваш розмір вушної раковини. Це важливо, так як від цього залежить на скільки комфортне буде носіння навушників та шумопоглиння. Сам навушник розроблений так, що опирається на вушну раковину зразу у трьох точках, а прорезинена частина міцно їх фіксує. Загалом навушники у носінні дуже комфортні, що по їхньому зовнішньому вигляду і не скажеш.
Кейс досить великий, на передній частині знаходиться індикатор рівня заряду. Навушники у ньому міцно тримаються, випадання практично не можливе, але витягаються вони з кейсу без будь-яких зусиль. Щодо самого кейсу, то відкривання кришки трошки важче, так як магнітна зачіпка там міцніша. Але попри те, ніякого дискомфорту вам це не принесе.

Бездротові навушники Sony WF-1000XM3 підтримують Google Assistant, Bluetooth, NFC, а також є підтримка голосового дзвінка з гучного зв’язку.

Характеристики Sony WF-1000XM3

Бездротові навушники Sony WF-1000XM3

Звук у навушниках чудовий, не дивлячись на 6-мм випромінювачі, звук чіткий та ритмічний.
WF-1000XM3 використовує 24-розрядний аудіопроцесор.

Навушники мають підтримку додатка Sony Headphones Connect, що дозволить вам вносити зміни в еквалайзер. Проте, ми б не рекомендували, так як звук тут відмінний і відтворення музики просто не потребує цього. Тобто, це уже вам вирішувати.

З’єднати бездротові навушники WF-1000XM3 можна за допомогою NFC або більш традиційного методу — Bluetooth.
Працюють навушники на базі Bluetooth 5.0 та підтримують бездротовий зв’язок в діапазоні до 10 метрів.
Робота з Bluetooth стабільна, тут використовується нова система одночасної передачі L/R, яка зменшує затримку, покращує сигнал, знижує енергоспоживання.

WF-1000XM3 завжди “знають” коли ви їх використовуєте, це означає, що при вийманні навушника відтворення музики припиняється, коли ви поставите його назад у вухо — музика відновиться.
Немає у навушників, як і в більшості аналогів, регулювання гучності, тобто змінити її можна лише через додаток на смартфоні.
Кожен навушник обладнаний сенсорними елементами управління. Торкайтесь правої сенсорної панелі і регулюйте відтворення аудіо, викликайте голосового помічника чи відповідайте на дзвінки. Натискаюси на ліву панель ви можете перемикати три режими звуку, а саме увімкнення режиму шумопоглинная, режиму вимкнення шуму та режиму прозорості (дозволяє включити зовнішній звук).

Також регулювати усі ці режими та налаштування рівня шумопоглинання можна за допомогою додатка Sony для підключення навушників для Android чи iOS.
Sony у січні 2020 року випустила оновлення програмного забезпечення 2.1.0, що покращує якість бездротових викликів. Тому тут нарікань немає.

Акумулятор Sony WF-1000XM3

Ресурс акумулятора становить близько 6 годин при активному шумопоглинанню, а без нього і до 8 годин відтворення музики, але з середнім рівнем гучності.
Кейс дозволяє заряджати навушники на ходу три рази, до повного заряду.
Також є функція швидкого заряду (10 хв), при цьому автономна робота навушників буде становити 90 хвилин.

Вирок

Отож, які можна виділити плюси і мінуси даної версії навушників. До плюсів відносимо ефективне шумопоглинанням, якість звуку, інтеграція Google Assistant, автоматичне відтворення/пауза аудіо, сенсорне управління. Основним із негативних елементів є відсутність захисту від поту та бризгу води.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустила ноутбук Mi Notebook 14 e-Learning Edition

Компанія Xiaomi випустила ноутбук Mi Notebook 14 e-Learning Edition. Представлення відбулось у Індії і основна відмінність від оригінальних ноутбуків...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -