Реклама

Будильник Xiaomi Bluetooth Qingping

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Будильник Bluetooth Xiaomi Qingping набирає популярності не тільки як будильник, але і як стильний і сучасний елемент дизайну вашого будинку.

Окрім основної функції — будильника, він має ще й датчик температури і вологості, нічного освітлення.

Будильник Xiaomi Bluetooth Qingping
Будильник Xiaomi Bluetooth Qingping

Конструкція будильника проста, він має кубічну форму, спереду знаходиться дисплей, на задній панелі – відсік для батарейок. Основа – гумова, що забезпечує краще зчеплення з поверхнею та запобігає зісковзуванню.

Керувати будильником надзвичайно просто. На корпусі ви не знайдете випуклих кнопок, усі вони інтерактивні. Натискаючи на корпус будильник можна вимкнути, відкласти на деякий час сигнал, а також регулювати освітлення вночі.

Взаємодія з Xiaomi Bluetooth Qingping

Взаємодія з будильником відбувається у три способи.

  1. Торкніться.
    Тобто коли будильник дзвонить і на ньому увімкнена функція «нагадувати пізніше» то при торканні до нього, будильник відкладе час дзвінка на налаштовану кількість хвилин. Якщо налаштований лише один сигнал будильника, то торкаючись до нього він вимкнеться повністю.
  2. Подвійне натискання.
    Якщо будильник не вимикається, не залежно чи включена функція «нагадати пізніше», при подвійному натисканні на нього будильник виключиться повністю.
  3. Довге натискання 6 секунд.
    При такому натисканні ви можете повністю вимкнути або увімкнути усі наставлені сигнали будильника.

Щодо інших функцій, то Xiaomi Bluetooth Qingping самостійно налаштовується при з’єднанні його з телефоном, він автоматично синхронізує час. Навіть якщо ви подорожує, і час на вашому телефоні змінюється відповідно до країни перебування, то і час на будильнику, при підключенні його через Bluetooth, також змінюється.

На будильник Qingping Bluetooth можна одночасно встановлювати 16 груп сигналів, і кожен з них може бути налаштований індивідуально (наприклад, повторення, нагадування пізніше, тощо).

У той же час, з боку програмного забезпечення, будильник від Xiaomi Qingping Bluetooth також пропонує різні мелодії, і гучність відповідно може бути налаштована. Дицибели дзвінка будильника залежать від тону вибраної мелодії та коливаються в межах 70-80.

У звичайному стані, на дисплеї Xiaomi Qingping Bluetooth буде відображатись час, рік/місяць/день, будильник, тиждень, температура, вологість та стан Bluetooth. Для підсвічування екрану просто потрібно торкнутись корпуса.

Будильник Xiaomi Bluetooth Qingping
Будильник Xiaomi Qingping

Функції Xiaomi Bluetooth Qingping

Також слід відмітити і функцію нічного освітлення. Завдяки ній, будильник може служити маленьким нічником. Щодо яскравості, то вона дуже м’яка, приємна, також її рівень та тривались можна налаштувати. Загалом, яскравість підсвічування чітко видно удень та вона не сліпить у ночі.

Користувачі, які уже знайомі з продукцією Qingping, чудово знають про датчитки якості повітря, температури та вологості. У даної компанії вони найкращі. У Xiaomi Qingping Bluetooth використовується швейцарський датчик Sensirion, у якого похибка вимірювання дуже мала. Він чудово підходить для розміщення саме в спальні, так як вчасно повідомить вас про невідповідний стан.

У той же час, при підключення будильника Qingping до програми AP Mi та Bluetooth ви можете домогтися різноманітних зв’язків з іншими гаджетами розумного будинку. Наприклад, він може включити пристрій зволоження повітря, коли вологість дуже низька.

Отож, будильник Bluetooth Xiaomi Qingping — це невеликий сучасний продукт із низькою ціною та простотою у використанні.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Майбутній смартфон Realme Q2 з’явився на AnTuTu

Не так давно, смартфон із номером моделі Realme RMX2173 з’являвся на TENAA. Тоді ж, була інформація, що це новий...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -