Реклама

Chromecast Ultra для 4K телевізорів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Chromecast Ultra для 4K телевізорів пропонує один з найкращих потокових відеопристроїв .

Chromecast Ultra для 4K телевізорів


Він може приймати сигнал 4K HDR з будь-якого мобільного пристрою, який знаходиться у вашій мережі. Також у Chromecast Ultra додано порт Ethernet та загалом покращені внутрішні компоненти, завдяки яким відео завантажується швидше та менш сприйнятливе до відставання.

Функції і характеристики Chromecast Ultra

Основна функція, яка продовжує робити Chromecast Ultra (та інші пристрої, що обладнані Chromecast, ) настільки популярними, – це їх здатність “передавати” вміст – взяти посилання, що надсилається з вашого телефону, планшета чи ноутбука та завантажити його на телевізор.

Chromecast Ultra для 4K телевізорів

Chromecast Ultra не змінюється дуже сильно по дизайну від свого попередника – він має більш-менш таку ж форму шайби. Його розмір становить 2,29 дюйма. Також Ultra постачається лише в одному кольорі – чорному.

Кабель HDMI витягується з одного кінця диска, а на другому розміщений порт microUSB, який використовується для зарядки – цей зарядний кабель, до речі, тепер потрібно підключити до розетки через включений адаптер, і більше не можна заряджати, через порт USB на телевізорі.

Всередині корпусу встановлена згорнута антена Wi-Fi 802.11ac (2.4 ГГц / 5 ГГц) для високопродуктивної трансляції, також є кнопка скидання для перезавантаження системи.

Налаштування Chromecast Ultra

Процес налаштування займає лише п’ять хвилин, більшість з яких витрачається на завантаження програми Google Home з магазину Google Play або магазину додатків iOS та завантаження останньої прошивки. Після цього Вам буде запропоновано підключити Chromecast Ultra до домашньої бездротової мережі (якщо, звичайно, ви не використовуєте дротовий зв’язок), і, нарешті, вас чекає короткий екран налаштувань.
Коли ви захочете взяти вміст із телефону чи планшета та надіслати його на великий екран, натисніть кнопку “Cast” та виберіть Chromecast зі спадного списку.
Після натискання кнопки “Cast” Chromecast визначає місцезнаходження URL – адреси відео та відтворює його на телевізорі, залишаючи мобільному пристрою вільний перегляд Інтернету, перевірку електронних листів та використання даних, не впливаючи на ефективність вмісту на екрані. Ви також можете зробити паузу та зупинити відтворення.
Якщо Chromecast Ultra не приймає вміст з телефону, планшета чи ПК, то в режимі очікування він буде показувати чудові фотографії.

Chromecast Ultra для Ultra HD

Netflix, Stan та YouTube пропонують 4K потоки, що робить Chromecast Ultra безцінним для любителів Ultra HD.
Тепер ви можете просто передавати відео з YouTube або списки відтворення Spotify, а також можна додати додаткові канали безпеки та ігри та підключити Ultra до домашньої служби Google та Google Assistant (щоб ви могли відображати фотографії, погоду тощо). Продуктивність на Chromecast Ultra надзвичайно велика, відео 1080p завантажуються швидко і рідко виходять з ладу.

Для тих, хто схильний замислюватися про відео та аудіо кодеки, Chromecast Ultra підтримує відео H.264 1080p, H.264 720 x 480, MPEG-4, VP8, відео AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / WAV, аудіофайли Vorbis.

Вирок

Щодо недоліків Chromecast Ultra то тут є їх два: відсутність пульта та відсутність стандартного інтерфейсу користувача. Але з цією проблемою вам можуть допомогти приставки з вмонтованим Chromecast, такі як Xiaomi MI Box S 4K або Nvidia Shield TV Pro 2019
Вдосконалення, такі як підтримка 4K та HDR на вбудованому порту Ethernet та дводіапазонний Wi-Fi, роблять Chromecast Ultra одним з найкращих потокових пристроїв на ринку.
Якщо ви володієте телевізором 4K, але ненавидите розумну систему, яка постачається разом із ним, то Chromecast саме для вас.
Chromecast Ultra для 4K телевізорів – це, мабуть, найдешевший – і, мабуть, один із найкращих – способів перегляду якісних фільмів.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi запланували випуск смартфону з новітньою розробкою в сфері безпеки даних

Останніми днями було багато інформації про нові гаджети та технології. Останні новини крутяться навколо відомих компаній. Xiaomi розповідають, що мають...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -