Google Chromecast третього покоління

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google Chromecast третього покоління — один із найкращих продуктів у потоковому відео, який може синхронізуватися з мобільним телефоном, планшетом чи ПК, і це не змінилося з моделлю третього покоління, яка вийшла у 2018 році.
Chromecast – це найдешевший і найкращий спосіб перетворити будь-який телевізор на смарт-телевізор, здатний передавати Netflix, Amazon Prime Video та багато іншого.
Для цінителів 4K рекомендуємо Google Chromecast Ultra.

У третьому поколінні Chromecast працює підключившись безпосередньо до порту HDMI на задній панелі телевізора, отримуючи живлення зі свого USB-порту, а потім може виконувати функцію приймача для передачі потокових відеопосилань, що надсилаються з телефону або планшета.

Зовнішній вигляд Chromecast

Google Chromecast третього покоління

Щодо вигляду, то це невеликий диск розміром не більше двох дюймів, який легко приховати за телевізором. Плоский кабель HDMI, який простягається від Chromecast — досить довгий, що при підключенні не буде заважати іншим кабелям. Також супровідний USB-шнур становить 69 дюймів і його легко можна дотянути до розетки, якщо у телевізора немає відкритого USB-порту.
На задній панелі диска є лише один порт MicroUSB, який потрібно буде підключити до USB-порту телевізора, а також одна кнопка, яка зможе скинути Chromecast, якщо утримувати її.
Саме основне у даному гаджеті – це оновлена антена Wi-Fi 802.11 b / g / n / ac.

Налаштування і підключення Chromecast

Google Chromecast третього покоління

Щодо налаштування, то після його відключення та підключення вам буде запропоновано зайти в магазин додатків на iOS або Android та завантажити додаток Google Home. Після встановлення вам просто потрібно натиснути “Додати новий пристрій” та вибрати Chromecast із списку пристроїв, які очікують на налаштування. Після того як ви зазначите ім’я та номер для Chromecast, то він буде повністю готовий до трансляції.
Щоб передавати трансляцію вам потрібно буде знайти кнопку Cast, яка виглядає як мережевий сигнал Wi-Fi поруч із телевізором. Натиснувши на неї ви зможете надсилати все що дивитесь телефоні на Chromecast, при цьому можна продовжити використовувати телефон для чогось іншого, і це не вплине на потік жодним чином.

Також є можливість увімкнути гостьовий режим Chromecast, після чого керувати ним зможе будь-хто у вашому домі.

Вирок

Окрім фільмів та інших шоу на Google Chromecast третього покоління є також музика, ігри та утилітні програми, які просто приємніше переглядати на великому екрані. Більшість основних програм для потокового перегляду аудіо, таких як Tidal, Pandora та Spotify, підтримують Chromecast.
Однозначно корисний пристрій від Google.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Существуют ли скрытые тарифы мобильных операторов, и как их получить украинцам

Стаття доступна українською...Существуют ли скрытые тарифы мобильных операторов? И наш ответ - да. У каждого оператора есть тарифы, найти...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -