Реклама

Компактні Motorola Verve Buds 110

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Компактні Motorola Verve Buds 110 – це внутрішньо канальні навушники, дуже маленькі, їх вага всього 5 грам, по формі нагадують бочечки. У вухах вони виглядають дуже акуратно.

Дизайн Motorola Verve

Компактні Motorola Verve Buds 110

Дані навушники представлені в двох кольорах – білому та чорному.
У комплекті, як і у більшості навушників, іде набір абушур, що б ви могли підібрати їх розмір під себе.

Кейс також компакний, чудово розміститься у найменшій кишені вашого одягу. Поверхня його матова, кришка на магніті. На ньому є порт micro-USB для зарядки та індикатор заряду.
Навушники у кейсі тримаються міцно, але за умови що ви їх там правильно розмістите.
Витягаючи навушники з кейсу вони автоматично включаються.

Verve Buds 110 захищені від вологи по стандарту IPX4, тобто допускається контак з невеликим літнім дощем чи снігом, також підійдуть для спорту. Надіюсь Motorola перейде на новий стандарт IPX5, як це зробили Whizzer.

Рекомендуєм ознайомитись
Бездротові навушники Sony WF-1000XM3
Бездротові навушники Whizzer TP1 з IPX5
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots

Управління Motorola Verve

Компактні Motorola Verve Buds 110

Управління навушниками сенсорне, керування будь-яким із навушників. За допомогою нього можна відповідати на дзвінки, ставити музику на паузу чи відтворювати її.

Недоліками є те, що не можна переключати треки та змінювати рівень гучності. Також якщо ви витягуєте навушник, то відтворення музики на паузу не ставиться.

Motorola Verve Buds 110 підключається до смартфону за допомогою Bluetooth 5.0. Підключення відбуається швидко, розривів практично немає. Також можна використовувати окремо будь-який навушник як моно-гарнітуру Bluetooth.

Оновлено: Новинка Sony WF-XB700 також підтримує з’єднання через Bluetooth 5.0 .

Заряд дозволяє прослуховувати музику чи вести розмову до 4 годин безперервно, та до 12 годин за допомогою підзарядки в кейсі. Сам кейс дає можливість зарядки навушників 2 рази.

Звук Motorola Verve

Щодо звуку, то якщо ви меломан чи плануєте прослуховувати надзвичайно складні композиції, то швидше за все дана модель вам не підійде. Але для прослуховування стрімінгових сервісів чи сучасних треків, вони підходять ідеально. Верхні звуки звучать непогано, нижні- м’які, також усе це можна коригувати за допомогою еквалайзера.
В кожному навушнику є два мікрофона. Шумопоглинання тут немає, тому при розмові ваш співрозмовник буде чути усе що відбувається навколо вас. Але це не знижує рівень розмови, вона залишається хорошою. Також слід відмітити, що при дзвінку працює лише один навушник.
Motorola Verve Buds 110 мають підтримку додатку Hubble Connect for VerveLife та сумісність з Amazon Alexa, Siri і Google Now.

Вирок

Компактні Motorola Verve Buds 110 підійдуть людям, які цінять гарнітуру за її функціонал і розміри. Звісно, Motorola повинна удосконалити свої навушники, особливо це стосується шумопоглинання і якості звуку.
Також було б непогано, якби Motorola зробила функцію швидкої підзарядки, як в Sony WF-1000XM3.
Але в загальному, навушники в них вийшли непогані.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що більше виснажує акумулятор смартфона – Wi-Fi чи 4G

Усі користуються або мобільним інтернетом, або мережею Wi-Fi. Але також усі задаются питанням, що з цього менше розряджає телефон....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -