Найрозумніший Телевізор LG С9 OLED

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Успіх OLED створив для LG цікаву проблему — на даний момент компанія в основному конкурує проти себе. Це тому, що LG Display, підрозділ із технологічних досліджень компанії, продає панелі кожному виробнику, окрім Samsung, залишаючи LG Electronics з переповненим ринком власного дизайну. LG робить найпопулярніші OLED 4K телевізори.

LG С9 OLED являє собою середній діапазон для телевізорів 2019 року, додаючи чудовий процесор Alpha9 порівняно з дешевшим LG B9 OLED.
Найрозумніший телевізор LG С9 OLED пропонує Alpha9 2-го покоління з AI-вдосконаленнями, поліпшеним звуком при AI-обробці та модернізованою смарт-платформою.

Характеристики LG С9 OLED

Характеристики LG С9 OLED
 • Розширення: 3840х2160
 • Формати HDR: Dolby Vision, HDR10, HLG
 • Частота оновлення: 120 Гц
 • Роз’єми: 4хHDMI 2.1, 3х USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac, Miracast
 • Акустика: система 2.2, 2 динаміка по 40 Вт, 2 сабвуфера по 20 Вт
 • Smart TV: webOS 4.0
 • Формати: MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), DivX, MKV, JPEG
 • Керування: голосове і управління пультом.

Ціни і лінійка розмірів LG С9 OLED

Технічні характеристи LG С9 OLED різних розмірів відрізняються тільки розмірами екранів.
OLED55C9P – 140 см, ціна від 54 тис грн.
OLED65C9P – 165 см, ціна від 90 тис грн.
OLED77C9P – 196 см, ціна від 200 тис грн.

Дизайн LG С9 OLED

Дизайн LG С9 OLED

LG С9 OLED зберігає такий же гладкий і мінімалістичний вигляд, як і похила підставка. Екран без оправки оточений темною металевою обробкою. Підставка і задня частина панелі мають привабливу обробку з матового металу.

Підключення залишаються всеосяжним і цього року LG додала HDMI 2.1. Остання версія HDMI може не тільки обробляти приголомшливі 48Гбіт/с, але також підтримує більш високу частоту кадрів до 120 ГГц, динамічні металані HDR, eARC, змінну частоту оновлення (VRR) та автоматичний режим низької затримки (ALLM).
На даний момент, LG є єдиним виробником, який включає в себе HDMI 2.1 на своїх телевізорах 4K в 2019 році, що дає їм перевагу в конкурентій боротьбі.

Всього є чотири входи HDMI: три збоку і один зверху. Також є три порти USB, один з них збоку і два звернені назад, а також наземний та супутниковий тюнер, порт LAN, CI-слот, оптичний цифровий вихід і також роз’єм для навушників. Також вбудований WiFi (802.11ac), Bluetooth (5.0) та AirPlay 2.
Як і решта OLED та Nano Cell від LG, C9 включає в себе останню версію Magic Remote, яка зберігає свій фантастичний ергономічний дизайн.

Пульт LG С9 OLED
Пульт LG С9 OLED

Контролер зручно утримувати та користуватися високою інтуїтивністю завдяки точному екранному вказівнику.
Пульт виглядає ідентичним минулорічним моделям. Також є вбудований мікрофон, який має декілька функцій, а також кнопки прямого доступу до Netflix, Amazon та Rakuten.

WebOs Smart TV в LG С9 OLED

Найрозумніший телевізор LG С9 OLED може похвалитися останньою ітерацією webOS.
Для початку є другий рівень на панелі запуску, який дуже нагадує той, який знайдений у системі Tizen від Samsung. Досить іронічно, що LG повинна брати натхнення від Samsung. Другий рівень це достатньо корисна функція, яка дозволяє швидше отримувати доступ до вмісту. Також є нова функція інтелектуального редагування, яка перераховує ваші програми залежно від того, як часто ви їх використовуєте.
Це досить зручно, враховуючи скільки у С9 додатків: Netflix, Amazon, YouTube і інші.

Функція рекомендації відстежує та аналізує звички перегляду, базуючись не лише на вмісті, але й на час доби.
Також з’явилась нова домашня панель керування, яка об’єднує всі підключені мобільні пристрої. Ви можете контролювати і відстежувати будь-який пристрій у вашому розумному будинку.
На відкритій AI платформі ThinQ від LG вже входить Google Assistant. Також компанія планує додати Amazon Alexa.
Інші нові функції включають можливість налаштування свого LG С9 OLED за допомогою смартфона LG та можливість автоматичного виявлення підключених пристроїв HDMI.

Якість зображення LG С9 OLED

Якість зображення LG С9 OLED така, яку варто очікувати від OLED телевізора: неймовірні чорні кольори та чудові контрастні коефіцієнти.
Стандратний режим зображення за замовчуванням, бузсумнівно, сподобається багатьом своїми яскравими пунктирами зображення та кольорами. Однак ті, хто шукає фотографії, які відповідають галузевим стандартам, будуть в захваті від точності, яку пропонують в режимах ISF.

Функція деконтурування, яку вперше запровадили минулого року, тепер має окремий контроль у меню. Також є AL Brightness, нова функція, яка використовує датчик для виявлення зовнішнього світла, а потім оптимізує яскравість залежно від середовища перегляду, покращуючи таким чином видимість у темних областях зображення.
Функція вставки чорної рамки Motion Pro (BFI) краща, ніж минулого року, покращуючи керованість рухом, хоча вона менш сприятлива для мерехтіння.
Ігрові показники хороші, а відставання на вході непомітні — лише 12,7 мс. Це неймовірно мало, а в поєднанні з VRR та ALMM LG С9 OLED стає явним вибором для геймерів.

4K/HDR в LG С9 OLED

LG покращила продуктивність чорних кольорів, тим самим виявивши більше тіньових деталей.
Кольори настільки ефективні, що охоплюють 100% кольорового простору DCI-P3, що використовуються для HDR.
Найрозумніший телевізор LG С9 OLED підтримує не тільки HDR10 та трансляцію HLG, а й Dolby Vision. Для цього використовуються динамічні метадані та доступні для широкого спектру вмісту, включаючи потокове та 4K Blu-ray. Однак є ще один формат, який також використовує динамічні метадані під назвою HDR10+, хоча каталог вмісту наразі малий, він зростає.
На даний момент LG не підтримує HDR10+. Для прикладу, Philips і Panasonic пропонують OLED-телевізори, які підтримують Dolby Vision і HDR10+.

Звук в LG С9 OLED

Звук в LG С9 OLED надзвичайно добрий, LG застосував розумну коробку АІ для надання акустики.
Ви можете оптимізувати свій С9 для конкретної кімнати, в якій він у вас знайходиться. Є нова функція для налаштування звуку одним дотиком, яка використовує мікрофон на пульті для аналізу приміщення з вашого основного положення прослуховування.
Є три режими звуку, а параметр Стандарт забезпечує найбільш збалансований результат.
Існує також режим AI Sound, який змішує 2.1 — канальний звук до віртуального 5.1 обємного звуку.
LG С9 OLED підтримує Dolby Atmos. Dolby Atmos є кодованим з дискретних об’ємних каналів і хоча телевізор створює звукове поле лише з парою динаміків, результати часто є надзвичайно занурюючими. Звукові можливості цих телевізорів надзвичайні.

Конкуренти LG С9 OLED

Ми вже говорили про те, що LG конкурує фактично сама з собою. Але ось вам невеликий список конкурентів LG С9 OLED:
Sony AF9 Master Series – модель 4K включає в себе хорошу якість зображення, Dolby Vision, розумна акустична система від Sony. Однак не підтримує HDR10+.

 • Panasonic GZ1000 – підтримує Dolby Vision і HDR10+.
 • Philips 804 OLED 4K – також підтримує 4K, Dolby Vision і HDR10+.
 • Samsung Q90 – використовує технологію QLED, підтримує HDR 10+, HDR 10, HLG .

Вирок

В цілому, LG С9 OLED представляє чітку еволюцію в розвитку OLED і він не тільки має гарний дизайн, хорошу якість зображення, найрозумнішу смарт-платформу, а ще й забезпечує дивовижний звук. Тому можу спокійно сказати, що LG С9 OLED є найрозумнішим 4K телевізором на ринку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Nvidia представила професійну відеокарту RTX A6000

Компанія Nvidia представила професійну відеокарту RTX A6000, перший продукт в сегменті професійної візуалізації, заснований на графічній архітектурі Ampere. При...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -