Реклама

OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B був випущений у 2019 році. TX-55GZ2000B – дорогий, великий та досить важкий, кріплення його на стіні буде виглядати не зовсім добре, але це не зменшує привабливості даного телевізора.

Основні характеристики TX-55GZ2000B

  • екран OLED
  • розширення 4К
  • операційна система My Home Screen 4.0
  • формати HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG

    Для порівняння, можете ознайомитись з Panasonic HZ2000 4K OLED.

Дизайн TX-55GZ2000B

OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B

Екран практично без панелі, з мінімальною металевою смужкою вгорі та по боках. На нижній частині розташована триканальна панель гучномовців, яка має три розмовляючі порти. Задня панель оснащена великою кількістю отворів для охолодження та теплової дисперсії. Це все призначене для розсіювання тепла для підвищення продуктивності.

Особливістю даної моделі телевізора є розміщення ще пари динаміків, які спрямовані вгору, що забезпечує більш об’ємний звук.

На задній панелі розташовані чорити порти HDMI, але вони не мають сертифікату 2.1., також є три порти USB, компонентний вхід, оптичний вихід, Ethernet та антенний вхід.

Рекомендуєм ознайомитись
Що таке технологія OLED TV
Привабливий LG B9 OLED телевізор
Потужний телевізор Panasonic HZ2000 4K OLED

Функціонал TX-55GZ2000B

Окрім підтримки HDR10+ та Dolby Vision, GZ2000B підтримує гібридну Log-Gamma та HLG Photo.

Операційна система My Home Screen 4.0 дозволяє користувачеві адаптувати інтерфейс телевізора під свої вподобання з більшою свободою та гнучкістю. Тут уже розміщені основні бази додатків, таких як Netflix, Amazon Prime Video та Dolby Vision, BBC iPlayer тощо.
Також телевізор використовує функцію “Space Tune”, яка коригує звуковий вихід, це відбувається під час початкового налаштування, вам лише потрібно буде відповісти на задані питання.

Керування TX-55GZ2000B

Керувати TX-55GZ2000B, як і більшістю сучасних телевізорів, можна голосом за допомогою вбудованих помічників Google Assistant та Amazon Alexa.

OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B

Пульт дистанційного керування срібно металевий з підсвічуванням деяких клавіш, приємний у використанні.

Звук і зображення GZ2000B

GZ2000B виділяється якісним звуком. Тут встановлена повна система Dolby Atmos, працює вона дуже добре. Забезпечуючи широке та просторове звукове поле навколо панелі телевізора. Але занурюючого звуку не спостерігається, так як немає задніх колонок. Якщо це виклече у вас певний дискомфорт, то його легко виправити додавши саббуфер.

SDR та HDR дають чудову картинку з відмінною точністю кольорів та яскравістю зображення. Тут присутній більш природній баланс білого та глибокі чорні тіньові деталі, відсутність синього відтінку WRGB.

Вирок

Отож, OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B має виправдане співвідношення ціни та якості. Тут ви отримаєте чітке зображення разом із чудовою звуковою системою.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Новій Пошті очікуються затримки доставок

Складні погодні умови, а саме сніг та ожеледиця, вносять свої корективи в роботу багатьох служб. Не виняток і Нова...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -