Потужний телевізор Panasonic HZ2000 4K OLED

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Потужний телевізор Panasonic HZ2000 4K OLED має не просто звичайну OLED-панель, а індивідуальну панель Master HDR Professional Edition. Основна відмінність полягає в тому, що ця панель здатна досягти максимальної яскравості, яка на 20% вище, ніж конкурентні моделі OLED. Для порівняння можете ознайомитись з Samsung Q90 QLED Smart TV.
Дана модель випускається у 55-дюймовому та 65-дюймовому розмірі.

Характеристики Panasonic HZ2000

  • Режим режисера з інтелектуальним зондуванням
  • Підтримує Amazon Alexa та Google Assistant
  • Підтримка Dolby Vision, HDR10 та HLG, а також новий Dolby Vision IQ
  • Інтелектуальний процесор HCX Pro
Panasonic HZ2000
Panasonic HZ2000

Дизайн Panasonic HZ2000 – простий та зрозумілий, чудово виглядає з тонкою рамою, а під екраном є триканальна звукова панель.
Звукова панель складається із центрального, лівого та правого динаміків (середнього діапазону, твітера, подвійного НЧ та пасивного радіатора), а також використовується система Dolby Atmos, що забезпечує об’ємний звук.
Також можна підключити дротовий сабвуфер, якщо ви хочете покращити басову характеристику цього телевізора.

Filmmaker Mode
Filmmaker Mode

Щодо режиму Filmmaker Mode, то він призваний забезпечити демонстрацію фільму в тому вигляді, в якому він був задуманий режисером. Якщо він активований, то у телевізорі автоматично відключаються технологічне сглажування і покращення зображення, і фільм відтворюється з оригінальною кольоропередачею, частотою кадрів та співвідношенням сторін.

У більшості виробників функція режиму режисера є автоматичною, у Panasonic вона ругулюється вручні. Тобто власник телевізора може вмикати та вимикати його за допомогою спеціальної кнопки на пульті дистанційного керування.

Dolby Vision IQ

  Panasonic  Dolby Vision IQ
Panasonic Dolby Vision IQ

Потужний телевізор Panasonic HZ2000 4K OLED також демонструє Dolby Vision IQ. Ця технологія використовує “зовнішні датчики” для калібрування зображень на екрані, щоб вони виглядали найкраще, незалежно від освітлення у вашій кімнаті. Це означає, що деталі видно навіть у темних умовах. Він працює за допомогою динамічних метаданих, закодованих у вмісті Dolby Vision, разом із вбудованим датчиком світла у телевізорі. Потім ця інформація використовується для зміни налаштувань зображення та відображення більш точного зображення. Це означає, що Dolby Vision IQ може сказати, що ви дивитесь телевізор у яскраво освітленій кімнаті, де губляться багато темних деталей. Для компенсації телевізор зможе підвищити яскравість автоматично, без того, щоб вам потрібно було заходити в налаштування зображення і робити це самостійно.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Назван смартфон, на котором лучше всего слушать музыку в 2021 году

Стаття доступна українською...Сегодня был назван смартфон, на котором лучше всего слушать музыку в 2021 году. Недавно специалисты DxOMark опубликовали...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -