Розумний Телевізор Samsung Q90 QLED Smart TV

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розумний телевізор Samsung Q90 QLED Smart TV — це найкращий телевізор, який Samsung може нам запропонувати, а також одна з найсильніших альтернатив OLED. Для порівняння можете ознайомитись з Panasonic HZ2000 4K OLED.

Характеристики Samsung Q90

 • 65 дюймовий екран;
 • розширення 3840х2160;
 • HDR 10+; HDR 10; HLG;
 • частота оновлення — 120 Гц;
 • 3 USB та 4 HDMI порти;
 • аудіо: 4,2 каналу х 60 Вт;
 • програмне забезпечення: Smart TV від Samsung із Bixby Voice;
 • розмір без підставки: 57,1х32,7х1.6 дюйма;
 • вага без підставки: 28 кг фунта.

Придбати Samsung Q90 QLED можна за 2499 доларів. Даний телевізор випускається ще у двох розмірах: 75-дюймовий (ціна- 3999 дол.) та 82-дюймовий (ціна — 4999 дол.).

Пов’язане з темою: OLED чи QLED: яка технологія краща?

Стильний Samsung Q90 QLED

Samsung Q90 QLED Smart TV
Samsung Q90 QLED Smart TV

Samsung Q90 має стильний, мінімалістичний вигляд, що чудово виглядає з усіх ракурсів. Екран вишуканий, без оправи, з металевою обробкою навколо зовнішнього краю. На задній панелі є текстуровані канавки, що допомагають приховати кабель з’єднання з коробкою One Connect, тим самим роблять вигляд ззаді красивішим.

Пульт до Samsung Q90
Пульт до Samsung Q90

Керувати Q90 можна наданим пультом та додатком SmartThings. Додаток SmartThings також дозволяє використовувати телевізор як концентратор, що дозволяє синхронізувати, ділитися, контролювати та підключатися до інших розумних пристроїв у вашому домі.

Ви також можете керувати телевізором за допомогою вбудованого розумного помічника Bixby. Q90 також сумісний з Amazon Alexa, Google Assistant, а завдяки включенню AirPlay навіть Siri від Apple, а це означає, що телевізором можна керувати голосом за допомогою всіх основних розумних помічників.

Samsung Q90 QLED Smart TV
Samsung Q90 QLED Smart TV

Телевізор, не зважаючи на свою товщину лише 1,6 дюйма, Samsung змогла оснастити чотирма стереодинаміками та парою саббуферів, що дає 60 Вт звуку. Така система видає одне з найкращих звукових рішень у телевізорів на ринку, з повною гучністю та здоровим середнім діапазоном, що дозволяє легко розрізнити навколишній шум та діалог.

Усі додаткові пристрої підключаються до телевізора напівпрозорим 8-футовим кабелем, який надає охайного та чистого вигляду, якщо кабелі проходять зовні.

У комплекті іде С-подібна підставка, вона металева та досить широка, що забезпечує дуже стійку основу для телевізора. Така підставка піднімає телевізор приблизно на 9 дюймів.

Настінне кріплення No Gap для Samsung Q90
Настінне кріплення No Gap для Samsung Q90

Також Q90 можна кріпити і на стіну. Для більш стильної установки Samsung пропонує докупити настінне кріплення No Gap.

Оснащений чотирма портами HDMI, трьома роз’ємами USB та RF-роз’ємом для антенного та кабельного з’єднання, Q90 має всі необхідні елементи для сучасного смарт-телевізора. Якщо ви хочете підключити звукову панель, Q90 також підтримує канал повернення звука (ARC) на одному з включених портів HDMI. Є гніздо Ethernet для підключення до дротової мережі, а також 802.11ac Wi-Fi та Bluetooth для підключення бездротових навушників або колонок.

Дисплей з вдосконаленою квантовою точкою пропонує чудові кольори та хороші високодинамічні характеристики діапазону з насиченим рівнем чорного та яскравим світлим. Q90 має нову технологію від Samsung “Ultra View Angle”, яка недопускає проблем з кольором при перегляді під кутом.

Samsung Smart TV

Щодо особливостей як смарт-телевізора, то тут є широкий вибір програм, режим навколишнього середовища з низькою потужністю екрану, який відображає оновлення погоди коли телевізор не використовується. Макет головного екрану чистий і зрозумілий, з рядом програм та другим рядом детальних меню, що з’являються при необхідності. Рядок додатків залишає більшу частину екрана безперешкодною, тому ви можете переглядати шоу під час перегляду своїх програм, а універсальний посібник пропонує вам вміст із усіх улюблених потокових служб.

Додаток Apple TV в Samsung Q90
Додаток Apple TV в Samsung Q90

Розумний телевізор Samsung Q90 QLED Smart TV також є єдиною платформою смарт-телебачення, яка пропонує AppleTV як додаток. Таким чином ви зможете насолоджуватися фільмами та шоу iTunes.

Негативним елементом у даному телевізорі є лише те, що він не підтримує Dolby Vision.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

На Nintendo Switch Online з’являться п’ять нових ігор

Цього тижня На Nintendo Switch Online з’являться п’ять нових ігор. Цього разу додається чотири для колекції SNES і одна...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -