Реклама

Телевізор Panasonic GZ1500 4K OLED

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Телевізор Panasonic GZ1500 4K OLED почали випускати в 2019 році. Виділяється даний телевізор новим відеопроцесором HCX Pro, вбудованим аудіо Dolby Atmos, вдосконаленим інтерфейсом смарт-тв, та найважливіше, можливістю відтворення Dolby Vision HDR та HDR10+ форматів.
Даний телевізор випускається у 55-дюймовому (55GZ1500) та 65-дюймовому розмірі (65GZ1500).

Технічні характеристики Panasonic GZ1500

 • OLED панель
 • Процесор HCX Pro
 • Тюнер Freeview HD
 • HDR (HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision)
 • Smart TV: My Home Screen 4.0

Дизайн Panasonic GZ1500

Дизайн Panasonic GZ1500

Panasonic GZ1500 виділяється витонченістю – рамка навколо екрану тонка, підставка з металевих пластин, в нижній край телевізора вбудована звукова панель, яка всього на дюйм збільшує нижню частину рамки.
Щодо підключення, то тут воно як у преміум-телевізора. Наявні такі порти:

 • 4 х HDMI (усі v2.0)
 • 3 х USB (один 3.0)
 • Ethernet
 • Bluetooth
 • Wi-Fi
 • цифровий тюнер
 • роз’єм для навушників
Телевізор Panasonic GZ1500 4K OLED

Усі порти HDMI не мають повної пропускної здатності 2.1, тому телевізор не буде підтримувати ігри 4К на 120 ГГц частоті.
Пульт дистанційного керування простий у використанні, добре побудований та привабливий.

Smart TV Panasonic GZ1500

Роль смарт-платформи тут виконує My Home Screen 4.0 від Panasonic. My Home Screen 4.0 базовий та простий у користуванні інтерфейс. Доступ до додатків забезпечують три великі піктограми, які з’являються на головному екрані, порядок їх появи на головному екрані можна змінювати та редагувати під себе. Звісно, тут є такі основні платформи як YouTube, Netflix, Amazon Prime Video тощо.

Panasonic 55GZ1500 не підтримує вбудованих платформ розпізнавання голосу, лише за умови зв’язку з пристроєм прослуховування чи сумісним смарт-динаміком, ви зможете зв’язатись із Google Assistant та Alexa.

Зображення в Panasonic GZ1500

Зображення Panasonic GZ1500 відмінне. Дисплей чудово відображає зміну кольорових тонів та найтонші деталі тіней. Зображення SDR виглядають вишукано, тони шкіри надзвичайно деталізовані, а найтемніші предмети мають чудову тривимірність завдяки рівню деталізації, яку екран може відтворювати в темних місцях. Загалом, рівні чорного дивовижні, забезпечують чорні кольори чистими та глибокими. Яскравість для білого квадрата HDR, що охоплює 10% екрана, вимірюється в 700-775 ніт – залежно від того, яку попередньо встановлену картинку ви використовуєте.

Звісно є і певні нюанси зображення. Наприклад, є сліди кольорової смуги, що спостерігають за HDR – зазвичай під час знімків з неба, проте вони є незначними.
Найближчими конкурентами даної моделі є LG C9 та LG E9.

Звук в Panasonic GZ1500

Вбудована звукова панель Blade GZ1500, не дивлячись на свій компактний дизайн, забезпечує потужне та ефективне звукове виконання. Масиву динаміків вдається передавати звук високо і широко, створюючи звукову стінку, яка виходить далеко за межі фізичних меж телевізора. Звук тут залишається зв’язним, особливо, коли користуватись розшифровкою Dolby Atmos телевізора. Бас є слабкою частиною звучання GZ1500, але це легко виправити, так як Panasonic надав можливість додати зовнішній сабвуфер через гніздо для навушників для тих, хто хоче підкрутити бас.

Вирок

Отож, телевізор Panasonic GZ1500 4K OLED – це найкращий OLED-телевізор Panasonic з видатною якістю зображення, підтримкою Dolby Vision та HDR10 +, пристуністю Dolby Atmos та з оновленим інтерфейсом My Home Screen 4.0.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що робити, якщо банк сповіщає про оплату, яку ви не робили

Всі ми знаємо, що в світі розвелася величезна кількість шахраїв. Всі бояться аби не потрапити в їх схеми. Буває...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -