Реклама

В очікуванні Samsung Galaxy Watch 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung Galaxy Watch працює на власній платформі від Samsung – Tizen, що так само добре підключається до телефонів Android і Galaxy.
Основною собливістю годинника є те, що він круговий. Galaxy Watch виглядає привабливо, а його розумні функції досить унікальні.
Саме через популярність Galaxy Watch все частіше виникають питання про те, чи буде продовження, чи варто чекати нам розробку та запуск Samsung Galaxy Watch 2 ?
Вся молодь в очікуванні Samsung Galaxy Watch 2.

Дата випуску Galaxy Watch 2

Проаналізувавши коли і в яких умовах випускались інші продукти Samsung, ми думаємо, що Samsung Galaxy Watch 2 з’явиться близько березня 2020 року, тоді коли і очікується оголошення смартфона Galaxy S1.
Загалом, від запуску Galaxy Watch пройшло не так багато і часу, він був запущений у 2018 році.
Можливий такий варіант, що Samsung спробує вирівняти запуск Galaxy Watch 2 із запуском Samsung Galaxy S11. Ймовірно, навіть буде можливість при попередньому замовленні Galaxy S11, отримати Galaxy Watch 2 безкоштовно, як спеціальна пропозиція.

Тобто, як тільки ми получимо офіційне оголошення, то за один-два тижні до фактичного запуску буде попереднє замовлення і покупці зможуть почати отримувати свої Galaxy Watch 2 за пару днів до офіційної дати запуску.

Дизайн

Дивлячись на те, що про Galaxy Watch 2 не ходить багато чуток щодо фактичного плану чи витоку прес-рендерингу, то ми сподіваємось, що Samsung надасть Galaxy Watch 2 досить великі вдосконалення.

Програмне забезпечення

Щодо програмного забезпечення, то знову ж таки, ми очікуємо значні покращення Samsung Galaxy Watch 2.

Tizen OS добре працює на Galaxy Watch, та, на жаль, деяким чином обмежує універсальність Galaxy Watch 2. Це пов’язано з тим, що досить багато додатків не мають можливості запуску через магазин додатків Tizen, тобто будуть певні обмеження.

Також, не зайвими будуть удосконалення голосових помічників. Bixby працює добре, але в порівнянні з Siri чи Google Аssistant є що наздоганяти. Якщо допустити заміну Bixby на Google Аssistant, то це б дозволило без проблем з’єднувати Galaxy Watch 2 з іншими простроями, що працюють з асистентами, а також з деякими розумними гаджетами вашого будинку.

Обладнання

Що стосується обладнання, то ми думаємо, що чекати істотних покращень не варто. Galaxy Watch має власний чіпсет Samsung – Exynos 9110 — двоядерний процесор, який чудово працює та справляється з поставленими завданнями дуже швидко.
Також батарея, яка є економічною та все-таки, ми очікуємо покращення акумулятора для тривалішого терміне його роботи.
Ну і звісно, оновлення та удосконалення тренувань та відстеження кроків ніколи не буде зайвим.

Ціна

Ціну, звісно ми не можеме передбачити, проте “ходять” чутки та різні аналізи ціноутворення попередників Samsung Galaxy Watch 2, що можна очікувати середній рівень ціни 400-500$.

Вирок

В очікуванні Samsung Galaxy Watch 2 почало з’являтися багато чуток та теорій. Це все лише вказує на те, що годинник Galaxy Watch є популярним, тому при випуску другої версії є усі шанси охопити ще більше користувачів.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei Enjoy Z додали в базу AnTuTu

Нещодавно ми писали про те, що Huawei готує свій смартфон Enjoy Z 5G до реліза і сьогодні ми дізналися,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -