Реклама

Багатофункціональний робот-пилосос Mamibot PreVac650

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Багатофункціональний робот-пилосос Mamibot PreVac650

Багатофункціональний робот-пилосос Mamibot PreVac650 – поєднує в собі сухе та вологе прибирання, підходить для різних типів поверхонь та має кілька методів управління. Придбати його можна від 170 дол.

Які характеристики в Mamibot PreVac650?

  • тип прибирання: сухе+вологе;
  • ємність контейнеру для пилу — 600мл;
    бак для води — 300 мл;
  • рівень шуму — 60дБ;
  • датчики: перешкод, висоти;
  • режими прибирання: автоматичний, очистка плям, вздвовж стін, 30 хв;
  • режими руху: довільний, зигзаг, по периметру;
  • ємність акумулятора — 2600 мАп;
  • час роботи — 120хв.

Що входить в комплект до Mamibot PreVac650?

комплектація

У комплекті поставки ви отримаєте зарядну станцію, бак для пилу та води, дві накладки з мікрофібри, чотири бічні щітки, підлогові щітки, фільтр, магнітну межу та пульт управління.

Який дизайн PreVac650?

Mamibot PreVac650 круглої форми, спереду знаходиться бампер. Нижня частина оснащена датчиками, боковими щітками, основною щіткою, трьома колесами та баком для пилу/води.

Як керувати Mamibot PreVac650 ?

Керувати роботом можна пультом, смартфоном і вручну, за допомогою кнопок на верхній частині PreVac650. Кнопки на корпусі сенсорні, їх є 3: кнопка прибирання ділянки, кнопка автоматичного прибирання та кнопка додому. Над ними знаходиться невеликий дисплей, на якому відображається інформація про рівень заряду акумулятора, індикатор розкладу прибирання, часу, режимів чи помилок.

Пульт дистанційного управління досить зручний у використанні. На ньому виведені такі кнопки як ввімкнення, автоматичне прибирання, дім, кнопка прибирання по переметру – окремої ділянки – прибирання після дозарядки, кнопка часу та графіку, кнопка звуку та кнопка ОК із стрілками.

Як підключити робота до смартфона?

Для підключення робота до вашого смартфону потрібно завантажити додаток Mamibot-App або додаток Smart Mamibot для iOS. Робота з додатком зручна та дозволяє вам планувати час прибирання та дні, а також вибирати необхідні режими очищення. Крім цього можна керувати роботом в конкретний момент, тобто вказувати йому за допомогою клавіш із стрілками куди рухатись. Ну і звісно, можна подати команду повернення на зарядку.

Щодо навігації, то PreVac650 запам’ятовує які ділянки було прибрано, і в разі розряджання акумулятора до закінчення прибирання, він повернеться до запланованих неочищених ділянок після дозарядки на станції.

У разі виникнення помилок, робот-пилосос подасть вам звуковий сигнал. Також ми інколи стикались з тим, що PreVac650 загинав частину килима і вже не міг на нього забратись. Проте це було лише кілька разів і ми не вважаємо це великою проблемою. Щодо магнітної межі, то як на нас, вона не зовсім дієва. Бували випадки, коли робот просто проїжджав через неї.

Яке прибирання можливе з PreVac650 ?

прибирання

Привабливою стороною даного робота є й те, що він поєднує в собі сухе та вологе прибирання. Ємність баку для води становить 300 мл що досить багато, та вистачає до 2 годин вологого прибирання. Якщо даний бак заповнений, то PreVac650 автоматично розпізнає його та переходить у режим миття. Мікрофібра чудово протирає підлогу, та ви будете здивовані скільки бруду буде на ній під час першого прибирання.

Mamibot PreVac650, як і більшість роботів цього типу, використовує інфрачервоний датчик, який розпізнає предмети стикання та сходи. Працюють датчики чудово, і навіть не допускається можливість падіння робота-пилососа з висоти. Стикання з перешкодами плавне та м’яке, а завдяки передньому бамперу не зможе пошкодити ваші меблі.

Як робот справляється з перешкодами?

Робот-пилосос Mamibot PreVac650 чудово справляється з перешкодами близько 2 см, завдяки міцним колесам він легко пересувається з кімнати в кімнату, а підняття через пороги не складає ніяких труднощів. Висота 8,8 см дозволяє PreVac650 пробиратись під більшістю меблів та не залишати бруд у важкодоступних місцях.

На скільки вистачає акумулятора?

робот-пилосос Mamibot PreVac650

Акумулятор дозволить роботу працювати близько 2 годин безперебійно, якщо це потрібно.В цей же час, Xiaomi RoboRock Sweep One S50, може працювати на одному заряді 2,5 год.
Для зарядки він повертається на док-станцію та до поновлення заряду йому знадобиться близько 3 годин.

Вирок

Отож, багатофункціональний робот-пилосос Mamibot PreVac650 показав себе з хорошої сторони. Не дивлячись на його невисоку ціну, він обладнаний багатьма функціями. Присутні тут різні режими прибирання, датчики добре справляються з своєю роботою, акумулятора достатньо для прибираня невеликого будинку чи квартири. Не зовсім зрозумілим для нас залишилась лише магнітна стрічка, так як робот її не оминає. І шумність, є роботи-пилососи, які працюють тихіше.

Попередня статтяВсе про 4K та UHD
Наступна статтяOLED чи QLED: яка технологія краща?
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple оголосила дату релізу iOS 14.3

Компанія Apple оголосила дату релізу iOS 14.3 та випуск фітнес-сервісу Apple Fitness +. Реліз iOS 14.3 і watchOS 7.2...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -