Реклама

Бюджетний робот-пилосос Taurus Striker 2.0

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бюджетний робот-пилосос Taurus Striker 2.0 — один з найдешевших роботів-пилососів представлених на ринку. Придбати його можна по ціні близькій до 100 євро. Це дуже простий робот, і керування ним відбувається завдяки кнопці, розташованій на ньому. Підходить він як для твердих поверхонь, так і для килимів. Виробництвом займається іспанська фірма Taurus.

Технічні характеристики

  • діаметр 26,5 см
  • напруга акумулятора 14,4 Вт
  • потужність — 14 Вт
  • час роботи 60 хв
  • 3 датчики проти падіння
  • контейнер для збору пилу — 0,3 л

Дизайн і особливості

робот-пилосос Taurus Striker 2.0
Робот-пилосос Taurus Striker 2.0

У комплекті, окрім безпосередньо робота та зарядного пристрою, поставляється ще змінний фільтр для контейнера та 2 додаткові кисті.

Пилосос дуже компактний, діаметр його становить 26,5 см. Він спокійно пройде під стільцями та столами, а також поприбирає під ліжком чи диваном. Striker 2.0 облаштований трьома датчиками проти падіння, які чудово працюють і вбережуть пилосос від падінь. Смуга захисту від подряпин прогумована, та чудово справляється із своєю функцією.
Для порівняння можете ознайомитись із Xiaomi RoboRock Sweep One S50.

робот-пилосос Taurus Striker 2.0
Робот-пилосос Taurus Striker 2.0

Taurus Striker 2.0 - це робот-пилосос 3 в 1: підмітання, пилосос та швабра. Щодо режимів очищення, то Striker 2.0 поєднує 3 — спіраль, периметр та автоматичний. Під час прибирання він автоматично змінює дані цикли очищення, що значно покращує рівень прибирання. Невелика швабра з мікрофібри легко кріпиться, і так само знімається. Вона багаторазова, легко промивається під водою та допоможе видалити навіть найменший пил.

Найкраще даний робот-пилосос підійде для невеликих будинків чи квартири. Також окрім прибирання твердих поверхонь, Striker 2.0 легко справляється із килимами з середнім ворсом. Бокові щітки також добре працюють, та під час нашого тестування, а саме один місяць кожноденного використання не деформувались зовсім. Також виробник окрім двох додаткових щіток, що йдуть в комплекті, пропонує ще й варіант як реанімувати їх. А саме потрібно занурити їх у гарячу воду і вони повернуться у свою початкову форму.

робот-пилосос Taurus Striker 2.0

Також Taurus Striker 2.0 легко пробирається через невисокі пороги, у нас вони мають висоту 2 см. При неможливості подолати перешкоду, робот-пилосос подає звуковий сигнал.

Щодо рівня шуму, то виробник його не зазначає, на деяких сайтах з продажу зазначено що він становить 40 дБА. Швидше за все так і є, так як Striker 2.0 працює дуже тихо, особливо порівняно із стаціонарними пилососами і не викликає ніякого дискомфорту при перебуванні з ним в одній кімнаті під час роботи.

Акумулятор

Автономний час роботи — 60 хв. Тут є індикатори заряду, які починають мигати, коли пристрій потребує зарядки. Для повної зарядки роботу-пилососу знадобиться 4 години. В той же час, Rowenta Explorer повністю заряджається за 6 год, але й автномний режим роботи майже 150 год.
Бази для зарядки тут немає, це зрозуміло коли ви бачите його ціну. Для зарядки Вам самостійно потрібно буде підключити зарядний кабель до пилососа. При цьому загорится синій індикатор на кнопці живлення і буде мигати аж поки заряд не закінчиться. Тоді він буде постійно горіти синім світлом.

Можливі складнощі

Проблем під час використання Striker 2.0 не виникло ніяких, є питання лише до інструкції по застосуванню. Перше - в ній зазначено, що після заряду потрібно перевести переключатель збоку на корпусі пилососа з off на on. В даній моделі є лише одна кнопка і вона знаходиться на верхній частині. Друге - режими очищення, їх є три, але ніде не зазначено яким чином їх перемикати, особисто ми довго розбирались як це зробити, а у результаті виявилось, що робот-пилосос автоматично змінює дані цикли прибирання.

Вирок

Отож, протестувавши його, ми впевнено можемо говорити про те, що це один з найкращих бюджетних роботів-пилососів. Бюджетний робот-пилосос Taurus Striker 2.0 чудово справляється з своїми функціями, а наявність швабри з мікрофібри робить його ще привабливішим. Ну і звісно поєднання розміру, часу автономної роботи та ціни не залишать вас байдужими.)
ITech рекомендує+.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо смартфони Xiaomi, які українці купляють частіше інших в 2021 році

Компанія Xiaomi та їх суббренди неймовірно популярні серед українців, оскільки завдяки ним, більшість отримали доступ до якісних смартфонів, які...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -