Реклама

Робот-пилосос Rowenta Explorer Serie 20 Aqua

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Робот-пилосос Rowenta Explorer Serie 20 Aqua – 2 в 1 для щоденного використання. Поєднує він в собі сухе та вологе прибирання, три режими очищення та дистанційне керування.

Rowenta Explorer Serie 20 Aqua

Характеристики Rowenta Explorer

  • типи прибирання: суха+волога;
  • об’єм контейнера для збору пилу — 250 мл;
  • час роботи до 150 годин;
  • рівень шуму — 65дБ;

Щодо моделей даного робота, в продажі ви можете зустріти дві — RR6871WH (самю цю модель ми оглядаємо в даній статті) та RR6875WH. Функції даних моделей ідентичні, різниця лише в кольорі, а саме RR6871WH синювато-чорний, а RR6875WH чорний. А також різний тут тип штепсельної вилки, відповідно EUR та N/A.

Дизайн Rowenta Explorer

Rowenta Explorer Serie 20

У комплекті, окрім робота, ви знайдете зарядну станцію, пульт дистанційного управління, додаткову насадку із мікрофібри, запасні щітки та інструкцію.

Дизайн мінімалістичний, робот-пилосос виконаний із матового пластику. На верхній частині знаходиться кнопка для швидкого запуску. Оглядаючи нижню частину Rowenta Explorer Serie 20, ви побачите там відсік для акумулятора, турбощітку та пару кругових щіток, контакти для зарядки. Контейнер для збору пилу витягається збоку. Зарядна док-станція глянцева, із світловим індикатором живлення. Даний індикатор гасне, коли Rowenta Explorer Serie 20 Aqua заїжджає на зарядку.

Управління і функціонал

Управління здійснюється пультом, керування через смартфон відсутнє. Пульт керування глянцевий, від чого на ньому видно усі відбитки пальців та бруд. Зверху знаходиться дисплей, під ним розміщений джойстик, кнопка запуску робота, налаштування розкладу та часу прибирання, тип руху та кнопка повернення Explorer Serie 20 на базу. Дуже зручним, як на нас, є саме джойстик, так як за допомогою нього ви можете скеровувати робот, і він буде їхати в необхідну для вас сторону.

Щодо функціональності, то Rowenta Explorer Serie 20 Aqua може здійснювати як сухе так і вологе прибирання, присутня можливість прибирання по таймеру. За допомогою пульта налаштовується дата та час прибирання, тип пересування по кімнаті. Щодо останнього, то робот-пилосос може прибирати по периметру, зигзагами та в довільному порядку. Робот досить компактний, завдяки висоті 8 см і діаметру 31,5 см він легко здійснює прибирання під меблями. Чудово справляється робот як з гладкими поверхнями , так із килимами з невеликим ворсом.

Перешкоди Rowenta Explorer може подолати висотою 1-1,5 см без проблем, це досить не багато. До прикладу, пилососи Taurus Striker 2.0 та Xiaomi RoboRock Sweep One S50 можуть подолати пороги 2-2,5 см.

Загалом, рухи пилососа плавні, з перешкодами він справляється легко, завдяки вбудованому інфрачервоному датчику, зупиняючись біля них повертає в іншу сторону. Щодо сходів, то завдяки датчикам висоти, він не зможе впасти з них вниз.

Вологе прибирання

Rowenta Explorer Serie 20 Aqua

Ще одним досить важливим моментом є вологе прибирання. Для його запуску потрібно набрати воду в відповідний резервуар, прикріпити його до пилососа разом із шваброю з мікрофібри. Резервуар для води невеликий, але це ніяк не впливає на якість прибирання. Вода з резервуара виділяється рівномірно, і волога мікрофібра гарно протирає залишки пилу з підлоги. Звісно, повноцінного миття підлоги така система не замінить, але в будь-якому випадку для підтримки чистоти вона чудово підходить.

Акумулятор Rowenta Explorer

Заряджається акумулятор близько 6 годин, при цьому забезпечуючи до 150 годин роботи Rowenta Explorer Serie 20 Aqua. Цього часу повністю достатньо для прибирання як квартири, так і невеликих будинків.

Вирок

Отож, Робот-пилосос Rowenta Explorer Serie 20 Aqua – це пилосос, який чудово впишеться у ваш дім. У ньому є всі необхідні функції для підтримки будинку чи квартири в чистоті, а вологе прибирання ще більше приваблює покупців. Керування пультом також зручне, особливо можливість скерування робота в необхідне вам місце. Налаштування часу та режиму прибирання є також дуже зручним, так як ви зможете займатись своїми справами, допоки Rowenta Explorer Serie 20 Aqua приводить ваш дім у порядок.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найдешевші смартфони до 2000 грн, які можна придбати в Україні

На ринку представлено безліч смартфонів, які можуть задовільнити різні потреби. До таких смартфонів можна віднести камерофони із топовими камерами,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -