Реклама

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030)

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030) – робот, який чудово справляється з прибиранням плінтусів та кутів вашого дому. Він гарно виглядає, обладнаний багатьма системами та технологіями очистки, зручний в управлінні.

Характеристики

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030)
  • тип прибирання: сухе;
  • об’єм баку для пилу: 300мл;
  • рівень шуму 72 дБ;
  • режими прибирання: авто, ручний, область;
  • режими потужності: тихий, нормальний, максимальний;
  • висота 9,7 см:
  • час роботи: 60 хв/30хв;
  • вага 4 кг.

Разом із роботом-пилососом ви отримаєте зарядну док-станцію, фільтр та пульт управління.

Дизайн і управління

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030)

VR7030 виглядає досить стильно та не схожий на уже звичні нам роботи-пилососи. Його корпус прямокутної форми з передніми заокругленими краями. Верхня частина обладнана відділом для збирання пилу, камерою, трьома сенсорними елементами управління та LED-дисплеєм. На дисплеї видна інформація про стан заряду батареї, Wi-Fi, час, про стан звуку, встановлений режим роботи, індикатор стану функції інтелектуального управління та інформаційний індикатор. На нижній частині робота ви побачите два бокових колеса та передній ролик, аварійний переключатель, щітку та датчик перепаду висоти.

Пульт керування

Управління VR10M7030WW можливе трьома способами: пульт, ручне, смартфон. Щодо ручного, то на корпусі є кнопки старт/стоп, повернення на базу для підзарядки та режим очищення певної зони. Управління з смартфона здійснюється за допомогою додатка SmartThings. Тут можна вмикати/вимикати робот, програмувати час та дати прибирання, перевіряти місця де було здійснено прибирання. Пульт управління виконує те саме управління, що і керування із смартфона. Також в режимі прибирання “ручний”, ви за допомогою стрілок пульта направляєте робота в необхідні вам сторони.

Технології та датчики

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030)

SAMSUNG VR7030 оснащений технологією CycloneForce. Вона підтримує потужність всмоктування на високому рівні, при цьому стискає повітря у пилозбірнику, тим самим щільно укладаючи його і відповідно фільтр не забивається. Також тут присутня система Edge Clean Master, яка чудово справляється з прибиранням кутів та плінтусів. Зокрема, коли пилосос стикається з стіною, у ньому випадає спеціальна лопатка, яка збирає бруд. Visionary Mapping Plus — це система, яка вибирає найбільш оптимальний маршрут прибирання. SAMSUNG VR10M7030WW створює карту вашого будинку та в поєднанні з камерою на корпусі вибирає накращий шлях для прибирання. Загалом, датчики тут об’єднані в систему FullView Sensor 2.0, яка чудово справляється із розпізнанням предметів на великих площах та сканує приміщення.

Особливості

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030)

Основною особливістю даної моделі є щітка. ЇЇ розмір становить 290 мм, що досить багато і відповідно очищення з нею набагато якісніше. Перешкоди у вигляді порогів, висотою до 1,5 см, VR10M7030WW долає легко, завдяки своїм боковим колесам із спеціальною підвіскою. Хоча це не найкращий результат, багато роботів долають більше 2 см висоти, але це також непогано.

Якщо ви запускаєте робот-пилосос за допомогою кнопки на верхній його частині, то він буде прибирати усю доступну йому територію допоки заряд не закінчиться або ж не заб’ється бак для пилу. При наїзді чи засмоктуванні сторонніх предметів, VR7030 подасть вам звуковий сигнал чи сповіщення на смартфон.

Щодо шуму, то його робота не є гучна на гладких поверхнях. А от, якщо він прибирає килим, відповідно потужність всмоктування автоматично збільшується, можливий певний дискомфорт, але він того вартий. З прибиранням коврів він справляється дуже добре.

Акумулятор

Зарядна станція

Робота акумулятора триває 60 хвилин ( такий же термін і в Taurus Striker 2.0), скоротитись може лише при максимальній силі всмокутвання (прибирання на килимах) до 30 хвилин. Для підзарядки він повертається на базу та що чудово, у нашому випадку, знаходив її завжди, як би далеко не знаходився. Для повної зарядки йому знадобиться 4 години.

Конкуренти

Конкурує він із Xiaomi Mijia Mi Robot та IRobot Roomba 980.

Вирок

Робот-пилосос SAMSUNG VR10M7030WW (VR7030) — сучасний робот з чудовою ефективністю роботи. Він обладнаний усіма необхідними датчиками, є різні режими роботи та три можливі способи управління. Акумулятора для прибирання достатньо, особливо враховуючи те, що він автоматично підзаряджається. Можливим мінусом можна назвати лише об’єм баку для пилу, але це стане проблемою лише в перших прибираннях, так як з кожним разом бруду буде менше. Єдине, що може спинити вас, це ціна. На момент огляду вона коливалась від 12 до 13 тис. грн.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо найпопулярнішу причину втрати заряду акумулятора на Android-смартфонах

Android-смартфони можна назвати універсальними смартфонами, оскільки вони задовільняють потреби великої кількості людей, даючи їм вибір між великою кількістю ультрабюджетних...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -