Реклама

Найдорожчий робот-пилосос iRobot Roomba 980

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
iRobot Roomba 980

Найдорожчий робот-пилосос iRobot Roomba 980 – одна з накращих моделей iRobot. Також це один із найдорожчих роботів-пилососів, які ми оглядали на даний момент. Він позиціонує себе як надзвичайно довговічний, та має значну підтримку клієнтів iRobot.

Основні характеристики

  • тип прибирання — суха;
  • датчик виявлення забруднених ділянок;
  • ємність батареї — 3300 мАп;
  • датчики: прешкод, падіння, забруднення;
  • режими руху: по периметру, по спіралі, зигзагом, прямими лініями;
  • автоматична підзарядка;
  • таймер;
  • робота з додатком iRobot Home.

Щодо ціни, то його вартість становить близько 900 дол., якщо потрапити на знижки, то можна придбати від 650 дол.

Комплектація

Комплектація iRobot Roomba 980

У комплекті поставки разом із роботом ви отримаєте зарядну док-станцію, дві віртуальні стіни – Dual Mode Virtual Wall, додаткову щітку та змінний фільтр НЕРА, ну і звісно, інструкцію.

Перший запуск робота-пилососа займе у вас декілька хвилин. Після підключення док-станції до мережі, потрібно зняти вкладку акумулятора та жовту вставку для сміття, і натиснути кнопку очищення на верхній панелі. Далі Roomba 980 почне прибирати ваш будинок.

З темою пов’язане:  Rowenta Explorer Serie 20 Aqua

Керування

Найпростіший метод керування Roomba 980 – за допомогою фізичних кнопок на корпусі. На верхній частині робота є кнопка “Головна”, за допомогою неї ви зупините роботу пилососа і він автоматично повернеться на станцію зарядки. З іншої сторони від основної кнопки очищення, знаходиться “Spot Mode”, що зосереджує роботу робота на певній зоні. Також він буде повертатись на док-станцію при низькому рівні заряду акумулятора.

Найдорожчий робот-пилосос iRobot Roomba 980

Такий метод управління є дуже простим, але крім нього є ще можливість керування через смартфон. Потрібно завантажити додаток iRobot Home та дозволити йому підключитись до свого Roomba 980. В додатку можна запускати та вимикати робот, а також планувати прибирання до трьох разів на день, розробляти графік на тиждень, регулювати режими прибирання. Слід зазначити, що робот миттєво не буде виконувати ваші завдання передані із смартфона, тут знадобиться декілька хвилин для розпізнавання команд.

Також робот оснащений технологією vSLAM iRobot, що відображає макет вашого будинку та запам’ятовує місця де вже було прибрано.

Віртуальна стіна для Roomba 980

З перешкодами Roomba 980 справляється добре. Датчики iAdapt 2.0 забезпечують уникання перешкод не врізаючись в них та не падаючи з високих поверхонь. Натикання на стіни та меблі плавне та не призведе до ніяких пошкоджень.

Найдорожчий робот-пилосос

Щодо його висоти, то 9,14 см дещо багато і є ймовірність шо він пройде не під усіма вашими меблями. Діаметр його станоить 35,05 см, що також досить багато, але не дивлячись на це, Roomba 980 чудово справляється навіть у досить вузьких ділянках, завдяки своїй маневреності та бічній щітці.

Dual Mode Virtual Wall, які ідуть у комплекті, працюють від акумулятора та виконують роль віртуальної стіни. Вони необхідні для того, щоб задати межі Roomba 980 через які він не буде переходити. Ними можна як перегородити вхід у певну кімнату, так і до прикладу, убезпечити місце для їжі тварин.

Шумність пилососа

Робота iRobot Roomba чудова на гладких поверхнях, а також не надто шумна. Коли робот-пилосос заїжджає на килим, він автоматично розпізнає його та збільшує свою потужність всмоктування для кращої очистки. Також робот дуже добре справляється із шерстю домашніх тварин. Рівень шуму, в залежності від потужності всмоктування, коливається від 60 дБА до 66 дБА. У разі переповнення контейнера для збору пилу, пилосос повідомить вас про це звуковим чи світловим сигналом.

Акумулятор

Працювати на одному повному заряді Roomba 980 може близько 2 годин. Якщо заряду не вистачить для проведення запланованої очистки приміщення, робот повернеться до прибирання після дозарядки.

Вирок

Отож, якщо вас не лякає ціна, то найдорожчий робот-пилосос iRobot Roomba 980 стане незамінним елементом вашого будинку. Прибирання на всіх типах поверхонь чудове, орієнтація в будинку та керування через додаток, можливість прибирання по графіку, сповіщення також не розчаровують.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як прискорити роботу та зберегти заряд акумулятора на смартфонах Xiaomi

Користуєтесь смартфонами компанії Xiaomi? Зараз ми надамо коротку інструкцію, як прискорити роботу та зберегти заряд акумулятора на смартфонах Xiaomi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -