Реклама

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50 – один із найпопулярніших роботів-пилососів від Xiaomi. Це розумний пилосос із безліччю функцій, який значно спростить процес прибирання. Він облаштований цілою системою датчиків, розпізнає поверхні, а також підлаштовує свою силу всмоктування пилу для кращого результату.

Характеристики

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50
  • тип прибирання — суха + волога;
  • датчики – LDS-лазер, датчик падіння, датчик стіни, датчик заряджання;
  • потужність всмоктування – 2000 PA;
  • керування через смартфон;
  • акумулятор 5200mAh;
  • робочий час – 2,5 год;
  • розміри 35.3 x 35 x 9.65 см;
  • вага – 3,5 кг.

Комплектація і дизайн

Комплектація Xiaomi RoboRock Sweep One S50

Разом із роботом-пилососом у комплекті поставляються – зарядна док-станція, кабель живлення, додатковий фільтр HEPA, швабра (із мікрофібри), прозорий захисний килимок та інструкція. Пластиковий килимок потрібен для запобігання сповзанню зарядної станції, коли пилосос повертається до неї.

Дизайн чудовий, виконаний RoboRock Sweep One в білому кольорі, а вгорі розташований лазерний датчик, який є основою системи навігації робота Xiaomi.
Для порівняння можете ознайомитись із роботом-пилосом Taurus Striker 2.0 .

Управління

Щодо управління, то на верхній частині RoboRock розташовані три елементи управління. По центру знаходиться кнопка живлення, справа від неї кнопка із символом зарядного кабелю. Остання видає команду повернення пилососа до станції зарядки та відповідно заряджає акумулятор. Зліва, від кнопки живлення, розашована кнопка локальної очистки приміщення, за допомогою якої робот встановлюється на певну область, тобто це так званий режим роботи в міні-кімнаті. Тут робот-пилосос обробляє лише частину приміщення в певному радіусі.

Розпочинає свою роботу RoboRock із зарядної станції, і повертається до неї при низькому рівні акумулятора. Працювати робот готовий протягом 2,5 годин. Для повного заряду акумулятора йому потрібно 5 годин. Такий час роботи пилососа чудово підійде як для квартир, так і для будинків.

Після ввімкнення RoboRock Sweep One починає свою роботу із невеликою потужністю всмоктування, і поступово починає її збульшувати, аж поки не досягне максимуму — 2000 PA. Рівень шуму тут становить 67 дБ. Це досить не високий рівень, звісно ви його будете відчувати, але через певний час він зрівняється із іншими шумами навколо вас і ви перестанете його помічати. Коли рівень акумулятора становить 25%, то робот-пилосос озвучує це, правда китайським голосом.

Чудово справляється RoboRock із перешкодами, завдяки лазерному датчику на верхій чатисні корпуса. Він розпізнає перешкоди перед зіткненням і відвертається від них до моменту зіткнення. Ніяких проблем не виникає і при переході через 2,5 см пороги чи ніжки стільців, і звісно навіть мови немає про якісь труднощі преходу з гладких поверхонь на коври. Проте така система виявлення перешкод має певний недолік, а саме те, що практично з меблями стикування не відбувається, відповідно деякі кути залишаються недоторканими.

Нововведенням у Xiaomi RoboRock Sweep One S50, яке справді вражає, стало виявлення покриття, а саме килимів. Як тільки робот-пилосос опиняється на килимових покриттях, він зразу ж починає зібльшувати потужність всмоктування. Відбувається це завдяки датчикам на нижній частині корпуса. Як на нас, то це дуже хороша функція, і працює вона насправді добре. Однак слід враховувати, якщо на пилососі включена функція вологого прибирання, то тут килими не розпізнаються і є ймовірність їх промокання.

Керування через смартфон

Комплектація Xiaomi RoboRock Sweep One S50

Керування RoboRock відбувається через смартфон, і здійснюється за допомогою додатка Mi Home. Загалом, зв’язок між вакуумним роботом і додатком надзвичайно простий. Після реєстрації, додаток автоматично розпізнає RoboRock і підключається до нього. Перед першою їздкою ви можете змінити режим «Очищення» на бажану міцність всмоктування (тихий, врівноважений, турбо, макс). Також, завдяки лазерній системі LDS-лазер, яка сканує приміщення та разом із SLAM алгоритмом, що відображає внутрішній прострій, Xiaomi RoboRock Sweep One будує карту будинку та відповідно до цього планує прибирання різних зон. Тут ви можете налаштовувати які частини будинку і коли робот-пилосос буде прибирати. Також, в додатку Mi Home можна перевіряти статус роботи робота в реальному часі та траєкторію прибирання.

Ще однією перевагою даного робота-пилососа є можливість вологого прибирання. Тут усе просто — набираєте воду у ємність, прикріплюєте до неї швабру і RoboRock готовий до роботи. Працює вона добре, і хоча це не звільнить вас від генерального прибирання, для підтримки чистоти вона дуже ефективна.

Вирок

Отож, робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50 — робот-пилосос, який захоплює: навігація в приміщенні чудова, вологе прибирання не розчаровує, подолання перешкод та функція визначення типу поверхні вражають. Мінус, як на нас, є лише один і це те, що деякі закутки залишаються не пропилосошеними. Щодо ціни, то тут уже вам вирішувати висока вона чи ні.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо поради, які допоможуть вам економити заряд акумулятора Apple iPhone

Якщо ви звернули увагу, то компанія Apple з кожним роком випускаючи нові моделі iPhone, підвищує їх автономність та і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -