Реклама

Bluetooth динамік Anker Soundcore Motion +

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
Bluetooth динамік Anker Soundcore Motion +

Bluetooth динамік Anker Soundcore Motion + – це потужна колонка з чудовою якістю звуку, яка ще є водонепроникна. Щодо ціни, то вона трохи менша 100 дол.

Технічні характеристики Anker Soundcore Motion +

  • вихідна потужність: 30 Вт;
  • діапазон частот: 50 Гц – 40 кГц;
  • Bluetooth 5.0;
  • BassUp технологія;
  • Qualcomm Apt-X;
  • ємність акумулятора: 6700mAh;
  • вага 1,05 кг.

Дизайн Anker Soundcore Motion +

Anker Soundcore Motion +

Динамік виконаний з прогумованого пластику, передня частина покрита металевою решіткою, яка дещо заходить на бокові частини. Під решіткою добре видно чотири драйвери та пасивний радіатор. По центру решітки знаходиться логотип Soundcore. Сам корпус Soundcore Motion + розміщується вгору під кутом 15 °, що дозволяє йому наповнювати музикою всю кімнату.

Зверху колонки розташовані елементи управління. Тут присутні кнопки регулювання гучності, кнопка спарювання Bluetooth та кнопка для збільшення басів. Елементами регулювання гучності також можна перемикати треки вперед/назад при подвійному натисканні. Самі кнопки тактильні, що дуже зручно.

Anker Soundcore Motion +

Збоку панелі Soundcore Motion + розташована кнопка живлення, порт для зарядки портативної колонки та вхід AUX. До речі, для зарядки використовується вхід USB-C.

Рейтинг захисту — IPX7, тобто колонку можна без переживань використовувати біля басейну чи на пляжі.

Також є можливість роботи із додатком Soundcore. Ви можете налаштовувати еквалайзер, встановлювати таймери сну чи вимикати колонку дистанційно.

Звук в Anker Soundcore Motion +

Soundcore Motion + обладнаний двома високочастотними твітерами, двома сабвуферами, а також пасивним радіатором. Дивлячись на потужність, 30 Вт, колонка видає справді вражаючий звук, особливо в співвідношенні розміру та ціни. Також колонка досить добре генерує широкий діапазон частот від 50 Гц до 40 кГц. Це означає, що ви чуєте більш точні деталі в музиці, яку слухаєте, завдяки сильнішим середнім та високим звучанням.

Присутня тут ще й технологія BassUp, що дозволяє басам звучати глибше. Звісно, якщо порівнювати звучання із JBL Charge 4, Soundcore Motion + не дуже вдалося досягнути такого потужного діапазону басів. Але враховуючи ціну, це не буде проблемою.
А от із JBL Charge 3 може конкурувати.

Відтворення через Bluetooth звучить досить добре, що можливе завдяки постійному використанню технології Qualcomm aptX від Anker, що означає відтворення музики без втрат під час трансляції.

Присутня тут і можливість поєднувати дві колонки Soundcore Motion + для подвоєння звуку чи створення форми стереозвуку.

Акумулятор

Акумулятор не розчаровує, його ємність становить 6700mAh. Також колонку можна використовувати для зарядки інших ваших гаджетів. Працювати Soundcore Motion + на одному заряді буде близько 12 годин, за умови трови вище середньої гучності. При прослуховуванні музики на великих гучностях, робота акумулятора, звісно скоротиться. У нас при прослуховуванні весь час на максимальній гучності Anker Soundcore Motion + прослужила близько 6 годин. Для повної зарядки акумулятора вам знадобиться 3-4 години.

Вирок

Отож, Bluetooth динамік Anker Soundcore Motion + має хорошу репутацію на ринку. Він надасть вам усе, що можна вимагати від портативної колонки — хороша якість звуку, чудові басові ноти, зручне керування та тривалий час роботи.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Доступ до 4K на YouTube отримає кожен

Деякий час розробники YouTube експериментували із вмістом 4К для певної категорії своїх користувачів. Зокрема, мова йшла про тих, хто...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -