Реклама

Bluetooth-колонка Sony SRS-XB41

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -
Bluetooth-колонка Sony SRS-XB41

Bluetooth-колонка Sony SRS-XB41 – це та колонка, яка чудово підійде для вечірок і гучних гулянок. Її світлові ефекти справляються враження, так само як робота акумулятора.

Технічні характеристики

  • вихідна потужність — 50Вт;
  • діапазон частот — 20-20000Гц;
  • ємність батареї — 2700 мА*год;
  • розмір – 291 x 104 x 105 мм;
  • вага — 1,64 кг.

Дизайн

Bluetooth-колонка Sony SRS-XB41

Колонка досить важка та об’ємна. Виглядає вона чудово, корпус покритий тканиною, яка окрім вигляду, добре захищає від пилу та води. Облаштована колонка двома 58-мм драйверами, які світяться під такт музики. На передній частині та по боках іде світлодіодна смужка. На верхній частині портативної колонки знаходиться кнопка живлення, кнопка Bluetooth, кнопки регулювання гучності та функції відтворення. Є ще одна кнопка, яка вмикає режим “Live”, що збільшує звукову сцену. Насправді ми б не рекомендували вмикати її, так як звук стає нестерпний. Кнопки трохи важко натискати.

Роз'єми Sony SRS-XB41

На задній частині знаходиться гумова прокладка, під якою знаходяться такі входи: Micro-USB; вхід постійного струму для зарядки динаміка; 3,5 мм вхід; USB-порт через який можна заряджати смартфон. Окрім цих елементів, тут ще розміщені три фізичні кнопки. Перша з них надає інформацію про стан заряду акумулятора та включає світлову смугу при утриманні її. Інша з надписом “WPC” дозволяє вам з’єднати більше одного динаміка через Bluetooth. Остання відповідає за підключення іншої SRS-XB41 для прослуховування музики в стерео.

Рекомендуєм ознайомитись:
Портативна колонка JBL Flip 4
Колонка Sven PS-230
JBL Charge 3

Bluetooth-колонка Sony SRS-XB41 підтримує Bluetooth 4.2 та NFC для швидкого сподученння її з сумісними пристроями. Також колонка підтримує високоякісний кодек LDAC, який надає можливість передавати музику з найвищою швидкістю передачі потоків.

Портативна колонка стійка до пилу та вологи, рівень захисту тут IP67. Такий рівень дозволить колонці працювати навіть після занурення її у воду на глибину 1 м на 30 хвилин. Звісно, ми б не рекомендували навмисно перевіряти її.

Sony SRS-XB41

Додатково керувати кольорами світлових вогнів можна за допомогою двох додатків Sony – Music Cente та Fesitable. За допомогою цих додатків можна додати DJ-ефекти чи звуки набору барабанів, але сам додаток зовсім не зручний у користуванні, тому краще обійтись і без цього.

Sony SRS-XB41 можна класифікувати як колонку для любителів басів. Бас тут щільний та витончений. Звукова сцена широка і відкрита, це за умови вимкненого режиму Live. Для наповнення досить великого приміщення звуком достатньо максимальної гучності. Середні частоти дещо пригнічені, а рівень деталізації — поганий.

Щодо якості дзвінків, то вона середня, присутнє певне відлуння в кінці приймача.

Акумулятор

Термін служби акумулятора чудовий. Sony заявляє, що час роботи буде становити до 24 годин роботи за умови вимкнених світлових ефектів. Ми прослуховували музику на трохи вище середньої гучності з періодичним ввімкненням світлодіодних елементів та режиму “Live” на короткий термін, то за таких умов колонка SRS-XB41 пропрацювала трохи більше 18 годин. Для повного заряду акумулятора вам знадобиться близько 4-5 годин.

Вирок

Отож, Sony SRS-XB41 — портативна Bluetooth-колонка із чудовим терміном роботи на одному заряді. Загалом дана колонка підійте тим, хто полюбляє вечірки і надає перевагу гучності музики над якістю.

Фото компанії Sony.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung розробляє смартфон-свисток і смартфон-гармошку

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Samsung розробляє смартфон-свисток і смартфон-гармошку. Samsung Display, дочірня компанія Samsung, розіслала по каналах...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -