Компактний динамік JBL GO 2

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компактний динамік JBL GO 2 – це водонепроникна колонка, яка пропонує міцний рівень гучності та повний звуковий підпис за своїми розмірами.

Характеристики JBL GO 2

  • Вихідна потужність — 3 Вт
  • Діапазон частот – 180 – 20000 Гц
  • Захист – IPX7 (занурення у воду на глибину до 1 м і з часом до 30 хв)
  • Розміри – 71,2 х 86 х 31,6мм
  • Вбудований мікрофон
  • Співвідношення сигнал/шум: 80Дб
  • Час заряджання – 2,5 год
  • Автономна робота – 5 год
  • Батарея – 730 мА.год
  • Вага – 184 г

Дизайн JBL GO 2

Дизайн JBL GO 2
Дизайн JBL GO 2

Колонка JBL GO 2 має прогумований корпус та є можливість вибору кольору із 12 представлених. Краї колонки згладжені. На передній частині динаміка розміщений великий логотип JBL та решітка, що дозволяє звуку виступати назовні. Усі елементи управління розташовані вгорі динаміка. Тут є кнопка живлення, гучності та підключення, а також є багатофункціональна кнопка, яка відповідає за контроль відтворення, а при довгому натисканна активує голосовий помічник вашого телефону. На нижній панелі є крихітні гумові елементи, що тримають динамік вертикально, незважаючи на вібрації.

Рекомендуєм ознайомитись з портативною колонкою JBL Charge 3.

Особливості JBL GO 2

Особливості JBL GO 2

Присутній гучномовець, завдяки якому можна приймати дзвінки та керувати голосовим помічником. Справа знаходяться порт зарядки microUSB та 3,5-мм роз’єм для допоміжних пристроїв.

Басів в основному немає, проте середні та високі звучать щільно і плавно. А також JBL GO 2 видає звук лише вперед, так як на задній панелі немає решітки.
Підключати до портативної колонки можна лише один пристрій через Bluetooth.
Рівень захисту водонепроникності — IPX7, що означає можливість занурення пристрою у воду на глибину до одного метра з часом перебування в такому стані до 30 хвилин.

Акумулятор JBL GO 2

Акумулятор може забезпечити близько 5 годин прослуховування музики на середній гучності. Сам він заряджається 2,5 години. При збільшенні гучності ресурс акумулятора буде зменшуватись.

Вирок

Отож, компактний динамік JBL GO 2 пропонує чудову якість звуку відповідно до його ціни. Єдиним недоліком, якщо так можна сказати, є робота акумулятора близько 5 годин роботи.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Motorola готується до випуску 5G смартфонів

Раніше ми писали, що компанія Motorola, якою володіє Lenovo, готується до великої презентації, яка запланована на 7 липня. Очікується,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -