Портативна bluetooth- колонка Anker Soundcore Flare

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Портативна bluetooth- колонка Anker Soundcore Flare – колонка із хорошим дизайном, ціною та вбдованим світловим шоу.

Anker Soundcore Flare

Характеристики

  • вихідна потужність — 12Вт;
  • діапазон частот — 20Гц — 20кГц;
  • захист – IPX7;
  • одне під’єднання через Bluetooth;
  • Bluetooth 4.2;
  • кількість динаміків – 2;
  • вбудований мікрофон;
  • вага — 530г.

Дизайн

Портативна bluetooth- колонка Anker Soundcore Flare

Виконана колонка у вигляді циліндра, трохи звуженого вгорі. Внутрішні подвійні 6-ватні драйвери подають звук у всіх напрямках. Знизу знаходиться світлодіодне кільце, яка чудово поєднується із тканиною, якою покрита сама Soundcore Flare. Кольори, якими буде горіти нижня частина колонки можна змінювати чи зовсім вимикати їх, за допомогою кнопки на верхній частині корпусу. Також дане світло може реагувати на музику або плавно переходити через кольорові тони. Нижня частина прогумована, що чудово утримує Flare на поверхнях. На задній панелі знаходяться кнопка живлення та Bluetooth. Під силіконовою накладкою, для захисту від води та пилу, знаходяться входи для мікро USB та 3,5-мм допоміжний вхід.

Пов’язане з темою Портативна акустика.

Керування

Щодо керування, то на верхній частині тут знаходяться кнопки регулювання гучності, паузи/відтворення треків, кнопка BassUP та перемикач для зміни кольору світлодіодного кільця. Також можливе перемикання треків подвійним або потрійним натисканням кнопки відтворення.

Додатково налаштовувати колонку можна за допомогою додатка Soundcore, де є можливість вдосконалити програмне забезпечення, контролювати основні настройки відтворення та регулювати еквалайзер. Також тут можна регулювати кольорові спалахи можна. У ньому є чотири можливі режими роботи: Glow, M-Sync, Fusion, Pulse.

Підключається Soundcore Flare за допомогою Bluetooth 4.2. Міцність підключення хороша.

Рівень захисту тут IPX7, тобто портативна колонка витримає занурення її на 1 м у воду на 30 хвилин.

Якість звуку

 bluetooth- колонка

Щодо якості звуку, то тут є два драйвери, які розташовані навпроти один одного, і у поєднанні з пасивними басовими радіаторами, видають інтенсивний 360° звук. Anker Soundcore Flare має суцільну глибину басів, пристойну деталізацію. Вокал у середніх частотах добре робить на них акцент і виділяється з фону, не накладаючи їх. Нижні ноти так само звучать добре. Єдиний момент, це максимальна гучність, тут є невелика кількість спотворень.

Акумулятор

Портативна bluetooth- колонка

Зарядка відбувається через мікро-USB і при цьому паралельно можна прослуховувати музику. Виробник заявляє, що одного повного заряду вам вистачить на прослуховування музики близько 12 годин. Щодо світлових ефектів тут не зазначено, але як на нас, то тут мова іде про їх відсутність. Так як у нас дана колонка пропрацювала близько 6 годин, але з ввімкненими світлодіодами весь час роботи. Для повного заряду акумулятора нам знадобилось 3,5 години.

Вирок

Отож, Портативна Bluetooth- колонка Anker Soundcore Flare — чудовий маленький динамік із світлодіодними лампами, що реагують на музику. Крім цього він водонепроникний та з хорошою якістю звуку.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xiaomi планує запустити 240Гц ігровий монітор

Нещодавно з’явилася новина про те, що Xiaomi планує запустити 240Гц ігровий монітор 11 листопада цього року. Кажуть, що монітор...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -