Реклама

Портативна Bluetooth колонка JBL Flip 3

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -
Портативна Bluetooth колонка FLIP 3

Портативна Bluetooth колонка JBL Flip 3 – третє покоління колонок JBL Flip. Колонка характеризується пристойною якістю звуку, тривалим часом роботи акумулятора, міцністю з’єднання Bluetooth та кольоровою гамою. Ціна коливається від 60 дол.

Технічні характеристити JBL Flip 3

  • вихідна потужність: 2х8 Вт;
  • діапазон частот: 85 Гц – 20 кГц;
  • Bluetooth 4.1;
  • ємність акумулятора: 3000mAH;
  • вага: 450 гр.

Дизайн JBL Flip 3

Дизайн FLIP 3

Доступна колонка у 8 кольорах. Використовувати Flip 3 можна як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях, завдяки її циліндричній формі. Покрита колонка тканинною сіткою, як чудово захищає її від пилу то води. Зверху на сітці розташовані кнопки регулюввання гучності, з’єднання Bluetooth та кнопка виклику. Частина, де закінчується тканинне покриття, виконана із матової гуми. На ній знаходяться кнопки живлення, JBL Connect та під кришкою мікро USB-з’єднання для зарядного кабелю та 3,5-мм вхід.

Вага 450 грам дозволяє з легкістю переносити динамік, а розміщений на ньому шнурок тільки сприяє цьому. Також колонка має стереосистему (канал L + R) і використовує пасивні радіатори збоку, щоб забезпечити додаткову омфу на басі.

Управління JBL Flip 3

дизайн

Управління JBL Flip 3 зрозуміле та просте у використанні. За допомогою кнопки виклику ви можете керувати відтворенням треків: одне натискання відтворить музику, подвійне – ввімкне наступний трек, потрійне натискання поверне назад.

Портативна колонка має в собі ще й вбудований мікрофон, який чудово справляється з своєю функцією, і проблем з керуванням дзвінками у нас не виникало. Загалом якість мікрофона більш ніж достатня.

Завдяки JBL Connect можна зв’язати Flip 3 з іншими сумісними пристроями JBL, що дозволить використовувати їх як зовнішні динаміки та справді підсилити гучність. Одночасно з’єднати можна три пристрої, що дозволить перемикатися між ними для вибору музики або слухати музику з одного пристрою та приймати дзвінки з іншого. Колонка дуже легко поєднується з пристроями iOS та Android.
А от з новішими моделями, такими як Flip 4 і Charge 4, Flip 3 не зможе зв’язатися. По тій причині, що вони вже підтримують з’єднання JBL Connect +.

Слід відмітити, що Flip 3 не є водонепроникною, а розроблена так, що б пережити лише кілька бризок. Тобто занурення у воду, швидше за все колонка не переживе.
В той же час, портативна колонка JBL Charge 3 має сертифікований захист IPX7.

Звук в JBL Flip 3

звук

JBL Flip 3 забезпечує сильний звук, особливо враховуючи його розміри. Колонка чудово обробляє баси близько 85 Гц і вище. Баси добре збалансовані. Проте, ви будете відчувати відсутність нижніх низьких частот. Середні та високі рівні хороші. Загалом, звучання було добре і при високому рівні гучності. Вокал має можливість пробиватися, хоча і не надто домінує над звуком. Звісно, в залежності від треків інколи можливе прослуховування спотворень на максимальній гучності.

Зарядка і акумулятор в JBL Flip 3

Для зарядки тут використовується мікро USB, кабель іде в комплекті. Також, JBL Flip 3 має 3,5-мм допоміжний вхід. Час роботи акумулятора заявлений виробником повинен становити 10 годин. Звісно, як і з будь-якими іншими портативними колонками, цей термін буде залежати від гучності прослуховування музики. І чим вона буде вища, тим менша буде робота колонки. Проте близько 8 годин роботи вам гарантовані. Для повної зарядки пристрою знадобиться 3,5 години.

Також, якщо ви не будете використовувати динамік протягом 30 хвилин, то він вимкнеться. За умови підключення до живлення Flip 3 автоматично перейде в режим очікування, і автоматично підключиться до вашого мобільного пристрою при відключенні живлення.

Вирок

Отож, портативна Bluetooth колонка JBL Flip 3 справді варта своїх грошей. Якщо вам потрібен невеликий, легкий динамік з хорошою якістю звуку та достатнім рівнем роботи акумулятора за невелику ціну, то Flip 3 вас не розчарує.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Cмартфон Galaxy Z Flip 2 отримає більший зовнішній дисплей

Всі ми добре пам'ятаємо складний смартфон Galaxy Z Flip, який отримав хороші відгуки. Сьогодні ж, ми отримали інформацію, що...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -