Реклама

Портативна колонка JBL Flip 4

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
Портативна колонка JBL Flip 4

Колонки JBL можна вважати найпопулярнішими Bluetooth колонками в світі. Сьогодні мова піде про універсальну бездротову колонку JBL Flip 4. На даний момент портативна колонка JBL Flip 4 вже вважається застарілою, але від цього не втрачає своєї актуальності.

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність — 2х8Вт (16 Вт)
 • Діапазон частот — 70Гц – 20кГц
 • Водонепроникність — IPX7
 • Ємність акумулятора — 3000 мАг
 • Час зарядки акумулятора — 3,5 год
 • Час програвання музики — 12 год
 • Можливість автовиключення
 • JBL Connect+
 • Вага — 500 г

Дизайн і особливості

Портативна колонка JBL Flip 4

Портативні колонки від JBL завжди гарно і якісно упаковані і Flip 4 не виняток. В упаковці на вас буде чекати колонка, кабель для зарядки, інструкція та гарантійний талон.

На перший погляд, Flip 4 не сильно відрізняється від свого попередника Flip 3. В дизайні відбулись незначні зміни.
Flip 4 все ще має циліндричну форму з відкритими пасивними басовими радіаторами на двох кінцях колонки, що відповідають решті лінійки JBL. А це, в свою чергу означає, що колонка гідроізольована. Тканина, якою обгорнута колонка, може виглядати досить схожою з попередньою моделлю, але насправді вона є повністю водонепроникною. IPX7 забезпечує безпечне занурення у воду до 30 хв і на глибину до 1 метра. Також для колонки не страшний бруд, пил і пісок.
В той же час, портативна колонка  JBL Flip 3  взагалі не має захисту від води. І не рекомендується перевіряти це.

Портативна колонка JBL Flip 4

Ви знову отримуєте 4 кнопки для управління, а також кнопку живлення та JBL Connect+ вздовж хребта колонки.
Присутні тут 5 індикаторних ламп, які показують, скільки часу колонка ще може програвати музику. Відділ, де знаходяться всі роз’єми, щільно захищений водонепроникною заглушкою.
Портативна колонка JBL Flip 4 випускається в шести різних кольорах, включаючи традиційний чорний і білий, а також синій, червоний, сірий та зелений.

З’єднання з JBL Flip 4

Тепер повертаюсь до кнопки JBL Connect+ , бо тут не все так просто. У попередньої колонки Flip 3 також була кнопка JBL Connect, але тут з позначкою + і в цьому є велика різниця. В попередній версії можна було під’єднувати тільки 2 колонки, а в JBL Flip 4 можна підключати до 100 колонок одночасно. Але є один, надзвичайно важливий момент. Підключатись з тими 100 колонками можна тільки в тому випадку, якщо в них всіх є JBL Connect+. Тобто з старішими колонками, в яких просто Connect, не вийде зв’язатися. І це найбільший недолік цієї колонки.

Тепер стосовно з’єднання через Bluetooth. В квартирі у вас немає виникнути проблем із цим. На пляжі або на річці відстань буде збільшена за рахунок того, що не буде перешкод.

Елементи керування у JBL Flip 4 досить зручні. Ви можете керувати гучністю за допомогою кнопок + і -, призупиняти музику або відтворювати, переходити до наступної пісні і решта функцій.

Акумулятор

JBL говорить, що прослуховування музики бути тривати майже 12 год на одному заряді. Ми провели невеликий тест і отримали 4 години звучання на майже максимальній гучності. Чому на максимальній гучності?! Ну, напевно по тій причині, що більшість людей, які купляють Bluetooth колонку, будуть користуватися нею або на відкритій місцевості або ж в місцях де й так достатньо гучно.
Однак, якщо зменшити гучність хоча б до половини, то ви можете легко отримати свої 10 — 12 годин. Тому рекомендуємо попередньо запланувати свій відпочинок, щоб не вийшло так, що ви залишитесь без музики. Щоб уникнути такої ситуації рекомендуєм тримати біля себе Power Bank і чим більший тим краще.

Якість звуку

Як я писав раніше, не варто від цієї Bluetooth колонки очікувати чогось надзвичайного. По якості звучання вона не сильно відрізняється від Flip 3. Вони дуже схожі по звучанню. Основна відмінність між ними полягає в тому, що на максимальній гучності JBL Flip 4 не починає хрипнути і спотворювати звук.

Вокал такий же якісний як і в попередньої моделі. Інструменти, які грають на фоні також непогано відчуваються. Єдине, так це басова частина, бас не сильно якісний, особливо на гучності за 50%. Але знову ж таки, ця колонка не настільки потужна щоб видавати сочний бас.Ще одна річ яка впливає на якість звучання Flip 4, так це Bluetooth ( В Flip 4 Bluetooth 4.2). І тут знову проблема. А проблема в тому, що Bluetooth 4.2 не підтримує якісних кодеків.

На жаль портативна колонка JBL Flip 4 не має спеціальних кодеків і просто використовує такі кодеки, які підтримують всі пристрої — це SBC. Знову ж таки, я вважаю, що це не така велика проблема, так як портативну колонку використовують в таких місцях, де якість звучання не сильно відчувається.

Конкуренти

У JBL, як і у всіх, є конкуренти у їхньому ціновому діапазоні. Серед них я б відмітив таких :

 • Bose SoundLink Micro
 • Anker Soundcore Flare
 • Sven PS-230
 • UE Wonderboom

Вирок

Впринципі, ми розглянули основні характеристики портативної Bluetooth колонки JBL Flip 4. Що я можу підсумувати ?!
В загальному, Flip 4 хороша колонка. JBL старається тримати рівень якості і в них це досить добре виходить.
Дизайн даної колонки приємний і підкреслює всю лінійку портативних колонок JBL. Порадувало те, що колонку зробили водонепроникною (IPX7).
Якщо у вас вже є Flip 3, то я б вам рекомендував подумати перед тим, як купляти Flip 4. Якщо ви не плануєте купатись з нею, то немає сенсу купляти Flip 4.
Ціна на JBL Flip 4 в Україні, зараз коливається від 2000 грн).

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Стало відомо як виглядає Poco F4 5G та які у нього характеристики

В інтернеті з'явились фото нового телефона Poco F4 5G, який ще навіть не презентували офіційно. Завдяки розміщенню та вигляду...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -