Реклама

Портативна колонка Sven PS-230

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні наш огляд присвячується компанії Sven, а точніше колонці Sven PS-230.
Портативна колонка Sven PS-230 вважається хорошою бюджетною колонкою, так як її ціна починається від 900 грн. Також в неї приємний дизайн, вона водонепроникна і ще багато приємних функцій. Ну, почнем з основного.

Характеристики

Портативна колонка Sven PS-230
Комплектація Sven PS-230

Очікувати від цієї колонки чогось надзвичайного не варто. Короткі характеристики такі:

 • Вихідна потужність — 12 Вт ( 2 х 6Вт)
 • Діапазон частот — 100 — 22000 Гц
 • Водонепроникність — IPX5
 • Мікрофон — 50-16000 Гц
 • Ємність акумулятора — 1500 мА-год
 • Радіус дії — до 10 м
 • Розмір динаміків – 50 мм
 • USB – DC 5 B
 • Профілі Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
 • Вага — 700 г

Дизайні можливості

Портативна колонка Sven PS-230
Дизайн Sven PS-230

Ззовні колонка виглядає приємно. Сам корпус виконаний із якісного пластика, а лицева сторона обтягнута сіткою з тканини. Всередині корпуса розміщені дві колонки, з сумарною потужністю 12 ВТ. На лицьовій стороні розміщений логотип Sven, який гарно доповнює дизайн. Також по краях розміщені пасивні мембрани, вони представлені у вигляді металевих дисків з надписом SVEN.

Sven PS-230, ззвоні, мені сильно нагадує бездротові колонки JBL. Але це таке, зараз досить багато колонок схожих між собою.
Всі модулі підключення і рoз’єми розміщені під резиновою заглушкою. Вона закривається щільно, щоб уникнути попадання води і пилу. Там ви знайдете 4 роз’єми:

 • 5DC роз’єм micro-USB для підключення зарядного пристрою;
 • Роз’єм 3,5 мм mini-jack (AUX), для підключення аудіосигнала (телефон, МР3 плеєр та інші);
 • Слот для підключення microSD карт;
 • USB роз’єм для підключення USB накопичувачів.

Доводжу до вашого відома, файлова система носія micro SD і USB – FAT32 із максимальним об’ємом 32 ГБ.

Управління

Тепер розберемо управління колонкою, так як є декілька кнопок і можливі певні варіації в керуванні.
Кнопка М (MODE) – відповідає за режими роботи колонки (Програвач, Радіо, Bluetooth) і зміна режима підсвітки за допомогою тривалого утримання кнопки.

При короткому нажиманні в режимі Bluetooth або Програвач кнопки < > спрацьовують як переключення музики і перехід по станціях в режимі FM.
Кнопка Програвання/Пауза виконує ті функції, що й завжди.
В режиі Радіо кнопка Програвання спрацьовує як Виключення звуку, а Автопошук радіостанції спрацьовує при тривалому утримуванні кнопки.

Bluetooth працюює добре на відстані до 10 метрів.
Sven PS-230 підтримує з’єднання 3 пристроїв. Для того щоб з’єднати декілька пристроїв необхідно встановити Bluetooth зв’язок між пристроями, а потім зв’язати їх за допомогою одночасного нажимання кнопки Програвання на двох колонках.

Акумулятор у Sven PS-230 невеликий — 1500мАг, але цього цілком достатньо для декількох годин прослуховування музики. Також портативну колонку можна використовувати і для зарядки смартфона, при тому, що одночасно можна й прослуховувати музику.
Присутність мікрофона дещо покращує можливості колонки, тепер ви можете використовувати Sven PS-230 як Bluetooth гарнітуру. При вхідному дзвінку із динаміків ви почуєте звук мелодії дзвінка, відповісти на дзвінок можна як за допомогою телефона, так і через колонку. Звісно, якість мікрофона в колонці не найкраща, але поспілкуватися через неї можна і досить комфортно.

Якість звуку

Стосовно якості звуку, то в цій компактній і недорогій колонці цілком приємний і якісний. Звісно, якщо ви меломан і обожнюєте дійсно якісне звучання, то це не до неї. Якщо прослуховувати музику не на повній гучності, то високі і низькі частоти виходять досить чистими і насиченими. Еквалайзер з стандартним налаштуванням цілком вражаючий.

Вирок

Портативна колонка Sven PS-230 мені сподобалась. Як мінімум по тій причині, що вона від компанії Sven і їхня продукція завжди якісна і довгоживуча.

Тепер конкретніше, по функціоналу порадувало те, що можливий як провідний спосіб підключення,так і безпровідний. Також мене здивувало читання музики з USB і SD карти. То й же JBL, не дає нічого подібного. Ну і те, що в Sven PS-230 високий рівень захисту від вологи. Ну і найголовніше, це те, що колонка може бути одночасно павербенком).

З недоліків хочу відмітити :
– батарея 1500 мАг (хотілось би більший акумулятор)
– якість звуку (можна трошки покращити низькі частоти).

Якщо враховувати її бюджетність, то портативна колонка Sven PS-230 дійсно варта вашої уваги.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Експерти розказали, чи впливає швидка зарядка на час автономної роботи смартфона

Ми поговорили з експертами про зарядку, перегрів, швидку зарядку та про те, як продовжити час автономної роботи телефону. Ось що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -