Реклама

Портативна колонка Sven PS-420

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У процесі вибору портативної акустики, багато покупців звертаються саме до компанії SVEN, так як її товари поєднують в собі хорошу якість та приємну ціну. Портативна колонка Sven PS-420 — багатофункціональна акустична система. Придбати її можна починаючи від 1200 грн. Ззовні колонка нагадує класичні бумбокси.

Портативна колонка Sven PS-420

Технічні характеристики

  • Вихідна потужність — 2х6 Вт;
  • Діапазон частоти — 100 — 20000 Гц;
  • Діапазон тюнера — 87,5-108 Мц;
  • Розмір динаміків — 75 мм;
  • Ємність акумулятора — 1800 мАч;
  • Вага — 1000 г.
Комплектація

Разом з колонкою ви отримаєте microUSB кабель для зарядки та 3,5 Jack для підключення провідних пристроїв.

По потужності колонка так як і Sven PS-230.

Дизайн та керування

Портативна колонка Sven PS-420

SVEN PS-420 виконана із матового пластику чорного кольору з софт-тач покриттям. Передня частина покрита решіткою, під якою знаходиться два динаміка. Знизу розміщений логотип компанії, а у верхній частині LED-дисплей, на якому ще й розміщений мікрофон. Верхня частина розроблена у формі ручки, що дуже зручно для переміщення колонки. Також тут знаходяться кнопки управління: відтворення/пауза, управління гучністю, радіо, вибір джерела відтворення. На задній частині колонки розміщені: перемикач ON\OFF, входи microUSB, USB вхід, AUX-вхід, слот для microSD та індикатор стану зарядки. На LED-дисплеї ви отримаєте інформацію про частоту радіостанцій, рівні гучності та часу відтворюваного треку, якщо він ввімкнений з USB/microSD.

PS-420 тримається стійко на поверхнях завдяки двом прогумованим ніжкам. По боках колонки розміщені пасивні випромінювачі. При відтворенні музики, основні динаміки працюють разом із пасивними випромінювачами, і завдяки цьому ви отримуєте об’ємний звук та хороші баси.

Підключення

роз'єми

Bluetooth підключення працює добре, на відстані до 10 метрів з’єднання міцне. Перше підключення потрібно налаштувати, усі наступні будуть відбуватись автоматично. Також не виникає ніяких проблем при відтворенні треків із USB-flash чи microSD. При підключенні провідних пристроїв, кабельне з’єднання якісне та стабільне, що забезпечує ефективне використання акустичних ресурсів пристрою. Щодо радіостанцій, то так як PS-420 не має зовнішньої антени, то в приміщенні налаштувати чисту радіохвилю буде досить важко, швидше за все, будуть перешкоди, але на вулиці таких проблем немає.

Якість звуку

Щодо звукових характеристик, то вони тут достатньо хороші. Загальна вихідна потужність динаміків становить 12Вт, і її гучності достатньо для заповнення приміщень та прослуховування музики на природі. Прослуховуючи різні жанри музики, високі частоти в них звучали впевнено, що мінімізує спотворення на максимальних гучностях. В середніх частотах можливий невеликий провал, а от нижні частоти звучать приємно. Але, як і в більшості динаміків, чіткість на максимальній гучності дещо втрачається.

Басові елементи звучать непогано та досить чітко, як для такого роду колонки. У поєднанні з басовими випромінювачами по боках, бас об’ємний.

Загалом, SVEN PS-420 можна вважати універсальною колонкою, як для прослуховуванню музики, так і для перегляду фільмів. Враховуючи її призначення, вона чудово справляється з своїм завданням.

Час роботи

Звук

Ємність акумулятора дозволить колонці працювати протягом 22 годин на рівні гучності не вище середнього. Якщо прослуховування буде відбуватись на максимальній гучності, то робота акумулятора буде становити близько 10 годин. Заряджання займе близько 2 годин (при 5V\1A ).

Конкуренти

Якщо вам хочеться потіжнішою колонки, то ми б порекомендували JBL Charge 3. В неї потужність більша,а термін роботи від акумулятора такий же. Правда ціна відрізняється.

Вирок

Портативна колонка Sven PS-420 – це колонка, яка видає гучний та якісний звук. Чудово справляється як з відтворенням музики, так і не розчаровує при перегляді фільмів. Bluetooth підключення працює добре, з’єднання міцне. Час роботи акумулятора, не залежнно від рівня гучності прослуховування, все-одно залишається достатнім.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung скоро презентує Galaxy Watch 3

Сьогодні з'явилася інформація, що компанія Samsung скоро презентує Galaxy Watch 3 та Buds Live на онлайн заході Unpacked. Galaxy...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -