Реклама

Водонепроникний динамік UE Wonderboom

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -
UE Wonderboom

Водонепроникний динамік UE Wonderboom – компактний динамік, який стійкий до ударів та видає, справді, хороший звук. Дана модель чудово підійде для пляжу чи басейну. Щодо кольорової гами, то Wonderboom доступний в шести кольорах.

Характеристики

  • потужність – 40 Вт
  • діапазон частоти: 80Гц-20кГц;
  • звук на 3600;
  • діапазон підключення: 30 м;
  • вага 425 грам;
  • ціна: від 50 дол.

Дизайн

Дизайн

Wonderboom обладнаний двома активними драйверами по 40мм та двома пасивними радіаторами — 46,1мм х 65,2мм. Звучання іде з усіх боків, а не лише з передньої частини динаміка, що не спотворює звук незалежно від того з якої сторони колонки ви знаходитесь.

Динамік покритий тканиною, тоді як верхня та нижня його частини виконані з пластику. Зверху на UE Wonderboom розміщені три елементи управління, а саме кнопка живлення, сполучення та відтворення. Остання кнопка виконана у вигляді логотипу “UE” та окрім відтворення та паузи, перемикає треки.

Також за допомогою кнопки “UE”, можна з’єднувати декілька динаміків для отримання більшого звуку, в цьому випадку її потрібно утримувати декілька секунд. Слід зазначити, що дане з’єднання не перетворить динаміки на стерео-пару вліво/вправо, лише подвоїть звук.

Водонепроникний динамік

На верхній частині динаміка знаходиться петля, за допомогою якої ви легко можете прикріпити його чи то до рюкзака, чи до гачка у ванній кімнаті. На передній панелі знаходяться кнопки “+” та “-” для регулювання гучності. Загалом, усі елементи управління запечатані прогумованою мембраною.

Рейтинг захисту IPX7 дозволить колонці працювати після занурення її у воду на 30 хвилин. Про те, що колонка може потонути турбуватись не потрібно, в даному випадку UE Wonderboom буде триматись на поверхні води. Також динамік легко перенесе падіння з висоти 1,5 метра без будь-яких наслідків для його роботи. Для прикладу, мікро-колонка Bose SoundLink Micro тоне у воді, але як тільки ви її витягнете з води, вона продовжить працювати.

Пов’язане з темою: Колонка Anker Soundcore Flare

Підключення

Водонепроникний динамік UE Wonderboom

З’єднання із вашим смартфоном чи іншим пристроєм, який підтримує Bluetooth, просте. Інтегрованого мікрофона тут немає. Можливість налаштуваннь еквалайзера тут відсутня, так як додатки iOS та Android компаній не працює з Wonderboom

Акумулятор

Щодо входів, то в UE Wonderboom він лише один і це зарядний порт micro-USB. Ultimate Ears заявляє, що акумулятор прослужить вам на одному заряді близько 10 годин, це при гучності трохи вище середньої. Прослуховування на максимальній гучності скоротить час роботи наполовину. Для зарядки пристрою вам знадобиться 2.8 години.

Перевірити залишок заряду акумулятора можна утримуючи кнопки гучності. Тут колонка видасть звукові сигнали: високий тон — рівень заряду достатній; нейтральний тон — визначає середній рівень; тон, що приглушується — відповідно низький рівень. Проте, це все-одно не надасть вам точної інформації про заряд, лише приблизний рівень.

Звук

UE Wonderboom звучить чудово. Звук теплий, надаючи перевагу середнім басам. Високі частоти звучали також добре. Слід зазначити, що Wonderboom здатний видавати справді гучний звук, як для такого маленького динаміка. Єдине обмеження, з яким ви можете стикнутись — це певне спотворення частоти басів на високій гучності, але воно виникає досить рідко. Загалом, дивлячись на його можливості, це один з кращих звукових мікродинаміків Bluetooth.

Вирок

Отож, Водонепроникний динамік UE Wonderboom — міцний, портативний динамік із пристойними звуковими характеристиками. Також він може бути з’єднаний з іншими динаміками.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Huawei анонсували новий ноутбук MateBook X

Сьогодні, на конференції розробників, Huawei анонсували новий ноутбук MateBook X. Крім ноутбука, було показано розумні годинники Watch GT 2...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -