Реклама

5 удивительных слов, которые вы не можете говорить в TikTok

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Люди думають про TikTok як про платформу «все можна», але це далеко від істини. Є кілька дуже м’яких слів, які можуть викликати проблеми, якщо їх використовувати. Ви можете бути здивовані невинністю деяких з них.

Цензура хвилювала TikTok протягом багатьох років, але це стосується не лише політики та груп меншин. Деякі слова заборонені в коментарях та приватних повідомленнях. Інші слова офіційно не заборонені, але їх використання значно зменшить кількість людей, які побачать ваше відео.

Результатом цих заборонених слів стала нова мова. Творці говорять такі речі, як «сегги», а замість слів використовують емодзі ( ). Це дуже цікавий побічний ефект великої помірності. Давайте подивимося на деякі з цих слів, які люди не можуть використовувати.

Цікаво: Як використовувати автоматичні субтитри TikTok.

Сигарета(и)

Ні для кого не таємниця, що сигарети шкідливі для вас. Є причина, чому на коробці є повідомлення загального хірурга. Проте багато людей досі курять – це частина їхнього повсякденного життя. Однак TikTok не подобається, якщо ви називаєте ці абсолютно легальні сигарети.

Товстий/ Жирний

Дивно, що може зробити зміна букви в слові. «Товстий» - це слово, яке відноситься до товщини чого-небудь. « Жирний » означає щось інше, що призвело до того, що абсолютно невинний «товстий» був забанений разом із ним. Ви не можете використовувати його навіть у приватних розмовах.

Мертвий

Ось де все починає сходити з розуму. Не можна сказати слово «мертвий». Це слово, яке ви почуєте на вулиці Сезам, але воно заборонене в TikTok. Це веселе слово? Ні, але це теж не погане чи вульгарне слово.

Цікаво: Як редагувати відео в TikTok?

Дирка

Ось ще одне невинне слово, яке затягнуло в канаву. Так, деякі люди використовують «дірку» для опису певних частин тіла, але вона також має набагато, набагато ширше застосування. Чи слід заборонити слово через те, як воно використовується в ненавмисних контекстах?

Анатомічні терміни для репродуктивних органів

Останній, який ми розглянемо, містить кілька різних слів. Скоріше, це науково та медично прийняті терміни для репродуктивних органів. Цікаво, що ці слова заборонені, це те, що їх сленг не є.

Є багато евфемізмів, які є допустимими, але деякі з загальноприйнятих термінів, які ви б навчили використовувати маленьких дітей, ні. Далі є випадок «Дік», який, очевидно, має певне значення, але це також просто звичайне прізвисько «Річард».

Це лише деякі з найбільш дивних речей, які ви не можете сказати в TikTok, але є багато інших слів і фраз, які також заборонені. Деякі терміни заборонені повністю , як-от поширена нецензурна лексика, але ви можете отримати сповіщення про порушення або обмежити аудиторію вашого відео.

Цікаво: Українцям розповіли, чи доведеться платити за користування TikTok.

Звичайно, є деякі речі, які слід заборонити – наприклад, мова ворожнечі – і вони також є. Трохи помірності необхідно і добре. Коли ваша цензура більш екстремальна, ніж звичайне телебачення , все зайшло занадто далеко.

Цікаво: TikTok впроваджує автоматизовану модерацію вмісту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Компания Apple признала, что Prepear не использует их логотип

Сегодня поступила информация, что компания Apple признала, что Prepear не использует их логотип. Как известно, Apple любители подавать в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -