Реклама

Известно, почему появляется черное пятно на экране телефона и как его убрать

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вам знайома ситуація, коли у Вас чи у Ваших близьких з‘явилася маленька або не дуже, чорна пляма. І це було зовсім непередбачувано, так як екран виготовлений із якісних та міцних матеріалів, тому така проблема неочікувалась.

У таких випадках відразу виникає запитання: чи можна це виправити і якщо так, то як саме? Отже, в цій статті, ми й поговоримо про методи, які дійсно можуть допомогти прибрати небажану чорну пляму раз і назавжди.

Проте, насамперед, потрібно розібратися, які існують причини, через які з‘являються подібні недоліки на дисплеях.

Отже, напевно найпоширенішим фактором, який спричиняє чорні плями на екрані, це пошкоджені пікселі на матриці. Зазвичай в цьому винні самі користувачі, але іноді трапляються ситуації, коли ще при виготовленні смартфона, розробники якось заділи матрицю і відразу цього не помітили (але трапляється це дуже і дуже рідко).

Більш вірогідніше те, що Ви ненавмисно не втримали телефон в руках і закінчилось це його падінням. В такому випадку дисплей не буде реагувати на дотики лише в окремому місці і можливо помітити навіть тріщини.

Також, чорні плями можуть з‘явитися, якщо під нього потрапили краплі води. Тоді пляма буде виражена не сильно чорним кольором, а буде нагадувати сіруватий відтінок, але екран в тому місці все одно буде виконувати свої функції.

Поява темних плям може бути спричинена через порушення з ПЗ (в такому випадку на екрані можна побачити помітні смуги).
Ще дуже часто можна зустріти прилипання дисплея до сенсора. І в більшості випадків, таке трапляється на дешевих китайських пристроях.

Щоб зрозуміти, чи по цій причині на екрані Вашого смартфона з‘явилась пляма, потрібно уважно її оглянути: якщо під час ввімкненого дисплею її видно значно чіткіше, то більше всього, що проблема саме в прилипанні.

І останній фактор, через який може з‘явитися подібний недолік, це роздування акумулятора, що й придавив матрицю, після чого пішла пляма на екран.

Цікаво: Українцям розповіли, що не варто робити, коли на смартфоні ввімкнений інтернет.

Цікаво: Відомо, як безпечно користуватися смартфоном, без використання антивірусних програм.

Отже, причини появи подібних плям на дисплеї ми навели, і тепер тема підійшла до найголовнішого: як видалити такі недоліки.
І чесно кажучи, варіантів вирішення небагато: або ж Ви просто перезавантажуєте смартфон, або ж відправляєте його до спеціалістів сфери електронної техніки (це потрібно робити, якщо перезавантаження не допомогло).

Що ж, тепер ще одне питання: скільки буде коштувати видалення плями, але відповідь на нього неоднозначна.

Взагалі, для того, щоб вирішити дану проблему, спеціалістам доведеться повністю замінювати модуль дисплея. А ціна за такі послуги відрізняється для кожного окремого ґаджета.

Ось приклади:
• Для Samsung Galaxy S9, заміна екранного модулю коштує приблизно 6 тисяч гривень;
• Для Huawei Mate 20 це буде коштувати приблизно 4 тисячі гривень;
• А для iPhone X: близько дванадцяти тисяч гривень.

Проте, думаю, що кожен розуміє, що заміна це вже не оригінал. Там можуть бути різноманітні проблеми і недоліки, наприклад: поганий вологозахист або ж взагалі неякісна передача різних кольорів.
До того ж, за такі значні кошти, Вам можуть продати взагалі дешевий і неякісний екранний модуль.

Отже, з цього можна зробити висновок: або ж йти до перевірених і надійних спеціалістів і бути готовими, що з Вас можуть запросити небюджетну суму, або ж додати трохи коштів та придбати новий, без недоліків на дисплеї, смартфон.

Але, не потрібно відразу панікувати, так як, в тому випадку, якщо Ви купували електронний пристрій у офіційному магазині і там Вам надали чек та гарантію, то ремонт може обійтись взагалі безкоштовно. Проте, для цього потрібно мати телефон, який не падав у воду, та не мав дуже серйозних пошкоджень.

Цікаво: Названо тип Android – додатків, в яких обов’язково необхідно чистити кеш.

Якщо після аналізу смартфона від спеціалістів виявилось, що пляма з‘явилася не через провину користувача, мобільний телефон мають полагодити або ж замінити на новий.

Також нещодавно українцям розповіли, про що варто замовчувати поряд зі смартфоном.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Как загрузить аудио TikTok в формате MP3

TikTok все больше покоряет сердца украинцев своими короткими видеороликами, сопровождающимися музыкой или смешными аудио, созданными пользователями. Часто в социальной...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -