Реклама

Китайцы представили бюджетную копию iPhone 13 за 2500 грн

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всем хорошо известно, что в Китае производятся смартфоны для разных брендов, среди которых стоит отметить Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Nokia, Motorola и многие другие. То есть практически все смартфоны, которые продаются на территории Украины. Кроме официально производимых смартфонов, по заказу ведущих брендов, в Китае также занимаются производством копий известных смартфонов. Сегодняшний материал будет касаться одного конкретного смартфона, который действительно порадовал сеть, поскольку он получил дизайн, идентичный тому, который сейчас используется в iPhone 13.

Мова зараз піде про китайського виробника смартфонів Gionee, який представив свій смартфон G13 Pro і який зовні повна копія iPhone 13. Правда, це можна назвати ультрабюджетною версією, яка дуже далека від iPhone 13 по своїх можливостях та функціоналу.

Китайці представили бюджетну копію iPhone 13 за 2500 грн
Зображення: Смартфон Gionee G13 Pro

Стосовно характеристик цього смартфона, то він отримав максимально бюджетну однокристальну систему Unisoc Tiger T310, 6,26-дюймовий дисплей, отримав варіанти внутрішньої пам'яті 32 / 128 Гб, подвійну камеру 13 Мп + 5 Мп, та акумулятор об'ємом 3500 мАг, що несерйозно навіть для такого ультрабюджетного сегменту. Невідомим залишається тільки обсяг оперативної пам'яті, яку виробник "забув" вказати, але очікувати чогось більше 2 Гб не варто.

Також варто відмітити, що Gionee G13 Pro отримав операційну систему HarmonуOS, що робить його першим стороннім виробником смартфонів, який скористався операційною системою, розробленою компанією Huawei.

Цікаво: Смартфони компанії Huawei: сильні та слабкі сторони.

Стосовно вартості, то як ми писали вище, то це ультрабюджетний смартфон, тому його ціна складає всього 83 долари, або ж приблизно 2500 грн.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Лучшие телефоны от бренда Xiaomi, которые подойдут детям или пожилым людям

В этой статье вы узнаете о смартфонах от Xiaomi "Цена-качество", которые можно взять ребенку или пожилому человеку. Xiaomi Redmi 9 В...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -