Реклама

Microsoft копирует худшую функцию App Store в Windows

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Магазин додатків у Windows, відомий як Microsoft Store, отримав таку необхідну переробку якраз вчасно для Windows 11 . Незабаром він стане ще більше схожим на магазини додатків для iPhone та Android – з одним недоліком.

Під час сьогоднішньої події Build Microsoft оголосила про багато майбутніх функцій і змін у Windows, деякі з яких стосуються Microsoft Store. Магазин незабаром буде відкритий для всіх програм Win32, що означає, що через Магазин можна буде розповсюджувати більше програмного забезпечення, а програми для Android будуть доступні в інших країнах .

Цікаво: Названо основні відмінності між Windows 10 та Windows 11.

Microsoft також повідомила: «На основі відгуків від спільноти розробників незабаром ми випробуємо нові інструменти розробників, щоб допомогти охопити потрібних клієнтів у потрібний час. Використовуючи Microsoft Advertising, розробники зможуть створювати, запускати та попередньо переглядати рекламні кампанії в Магазині, покращуючи виявлення додатків і конверсію». Іншими словами, будьте готові до реклами в Microsoft Store.

Microsoft уже рекламує певні програми та інший вміст у Магазині у форматі, схожому на рекламу, переважно на домашній сторінці, але тепер компанія дозволить розробникам розміщувати рекламу для власних програм. Реклама буде лише для «опублікованого вмісту» в Microsoft Store, тому ви не побачите рекламу гри Steam або iPhone в магазині, але ви побачите рекламу на сторінці пошуку та інших сторінках.

Apple дозволяє розробникам додатків створювати оголошення, які відображаються в певних пошукових запитах в App Store, які часто націлені на пошукові запити конкуруючих додатків. У магазині Google Play також є реклама, але вона не настільки помітна – вона може з’являтися внизу списку додатків (у розділі «Пов’язані з цією програмою») або в пошукових запитах без великого перегляду.

Цікаво: Чому не було Windows 9?

Оголошення в Apple App Store роками критикували: користувачі скаржилися, що вони настирливі, а  рекламодавці кажуть, що вони занадто дорогі в порівнянні з іншими видами реклами. Незрозуміло, чи зможе Microsoft до певної міри уникнути цих проблем, але в будь-якому випадку, тепер покращений магазин стане трохи гіршим.

Цікаво: Користувачі Apple перестають користуватись Windows.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Известно, почему WI-FI роутер может плохо функционировать

Каждому знаком тот случай, когда неожиданно перестал работать Wi-Fi роутер. Анализируя ситуацию, исключаются причины неуплаты или задолженности за тарифный...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -