Реклама

Названа основная причина, почему сегодня нет возможности модернизировать свой ноутбук

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Поговоримо про ноутбуки. Раніше, років 10 тому а то й більше, користувачі ноутбуками активно займались їх модернізацією. Тобто, маючи старенький ноутбук, термін його експлуатації без проблем можна було продовжити замінивши процесор чи збільшивши оперативну пам’ять. В нових ноутбуках такої можливості немає, адже практично у всіх пристроях основні деталі впаяні намертво. Єдине, що деякі моделі дозволяють зробити, це збільшити об’єм пам’яті. Постає питання – чому виникла така ситуація, чому немає можливості сьогодні самостійно модернізувати ноутбуки. Давайте розбиратись.

Цікаво: IPad від Apple тепер буде більше схожий на ноутбук ніж на смартфон.

Основна причина, чому сьогодні немає можливості модернізувати свій ноутбук – це маркетинг. Звісно, що виробникам ноутбуків не вигідно залишати можливість модернізації для користувача, так як в іншому випадку, даний користувач просто прийде та придбає новий ґаджет. Та й сьогодні ноутбуки та інша техніка досить швидко старіють, буквально через три роки ваш новий пристрій буде уже вважатись застарілим. А враховуючи розвиток програмного забезпечення, це й не дивно. Саме тому, сьогодні виробники залишають за користувачем лише можливість збільшити об'єм постійної чи оперативної пам’яті.

І ще одна причина – розмір ноутбуків. Тобто, таким чином відбувається економія місця всередині, усі деталі вбудовані, не потребують додаткового охолодження, що в кінцевому варіанті призводить не лише до компактних розмірів, а й до простого та дешевшого процесу складання ноутбуків.

Саме тому, в більшості сучасних ноутбуків, розширити його можливості можна використовуючи лише пристрої через порт USB. Звісно, поки такі порти ще присутні на наших ґаджетах.

Цікаво: Як зарядити ноутбук за допомогою USB-C: відповіді на ваші запитання.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Названы устройства, которые можно подключить к разъему зарядки смартфона

Сейчас практически все пользуются смартфонами, которые насыщены разнообразным функционалом, но … всем все равно хочется получить максимум от своего...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -