Реклама

Перечислены случаи, когда не нужно покупать автоматический робот-пылесос

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На сьогоднішній день існує величезна кількість техніки, як електронної, так і побутової, використання якої значно полегшує кожному із нас життя. Одним із таких приладів став, не так давно розроблений, автоматичний робот-пилосос.

Тобто, він не потребує ручного управління. Для того, щоб робот-пилосос розпочав виконання своїх «обов‘язків», Вам варто лише зарядити його та натиснути на кнопку «Пуск». От і все. Виконання Ваших обов‘язків розпочато! Проте в цій статті, наводяться приклади, коли подібна техніка зовсім не потрібна для купівлі.

1) Багато іграшок на підлозі.

Напевно найперше на що потрібно відразу звертати увагу перед тим, як придбати собі додому автоматичний робот-пилосос. Згадайте скільки зайвих іграшок лежить на підлозі Вашої квартири чи будинку (ця рекомендація відноситься до батьків).

Зрозумійте, що для того, щоб пилосос зміг нормально функціонувати, без ніяких зажовувань та перешкод, то або ж приготуйтесь до того, що Вам доведеться постійно бігати по всій квартирі та прибирати іграшки, які стають на заваді всмоктування пилу та сміття, або ж взагалі не купуйте його до того моменту, доки діти припинять бавитися іграшками. Повірте, це буде марна витрата часу та фінансів. Тож краще все ж таки почекати!

Цікаво: Названо причини, через які роботи-пилососи стали такими популярними.

2) Килими, які виготовлені із занадто довгого матеріалу.

Якщо оцінити реальні відгуки про якість всмоктування сміття різноманітними видами роботів-пилососів на килимах, то думка про них зміниться дуже швидко (і не в найкращу сторону). Особливо це вирізняється на якості прибирання пилу та іншого сміття, якщо його розмір сягає близько 3-4 см.

У такому випадку, робот-пилосос починає заплутуватися між ворсинками, що й не дозволяє йому далі нормально функціонувати. Тому, під час обирання автоматичного пилососу собі додому, обов‘язково звертайте увагу на його ефективність.

Перераховано випадки, коли не потрібно купувати автоматичний робот-пилосос
Зображення: Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum Cleaner

3) Домашні тварини.

Також, дуже проблемним буде збирання волосся та шерсті з Ваших домашніх улюбленців. З особливими проблемами стикнуться господарі довгошерстих тварин (у них довжина волосся сягає до 10 сантиметрів).

У такому випадку, фільтр пилососа буде постійно забиватись, що може значно погіршити якість всмоктування сміття. Також, це може спричинювати часте намотування довгого волосся на щіточку, що взагалі може призвести до поломки подібної техніки.

4) У Вашому будинку знаходиться багато різноманітних меблів.

Якщо у Вашій квартирі чи будинку розташовано багато різних комодів, стільців, крісел та столів, то купувати автоматичний робот-пилосос немає ніякого сенсу, так як він просто напросто не зможе добратися в ці важкодоступні місця, або й взагалі може лише нашкодити собі.

Тобто, ми вже не зможемо так просто підлізти під диван, щоб там пропилососити, так як наприклад це можна робити з допомогою старих звичайних пилосмоків. Чому? А все тому, що робот-пилосос зможе зробити свою справу тільки в тому місці, де все відповідає його розмірам.
Якщо ж Ви готові прибрати більшість меблів із власної квартири, то в такому випадку купувати автоматичний робот-пилосос можна.

5) Проекція кімнат занадто складна.

І наостанок варто відмітити, що деяким моделям роботів-пилососів дуже важко пристосуватись до комплектації та розташування кімнат у Вашому будинку чи квартирі (зазвичай таке відбувається у старіших або недорогих моделях).

Так, з часом вони вже складуть необхідну карту, за якою буде відбуватися маршрут кожного разу після включення приладу, але відбуватися це буде значно довше, ніж на дорогих пилососах.

Також нещодавно ми розповідали, на що звертати увагу при виборі робота-пилососа.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Известно, когда нужно устанавливать спутниковую тарелку

С развитием всех современных технологий мы постоянно получаем все более развитые системы и оборудование. Одними из таких стала спутниковая...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -