Реклама

Шахраї знову «вимагають» в українців показники газового лічильника

Последние новости

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Схема розводу наївних громадян полягає в наступному. До вас лунає телефонний дзвінок, і спокійним діловим голосом вас запитують показник газового лічильника, не в змозі їм відмовити, ви повідомляєте їм показники.

Проте, на іншому кінці проводу вам говорять, що показники не сходяться із тими, що є у них у базі, і пропонують швидке вирішення проблеми. Типу, щоб не переплачувати кошти, вам пропонують встановити новий лічильник нібито дешевше, ніж на ринку, гарантуючи вам якість та безкоштовне встановлення.

Цікаво: Українцям розповіли, чи можуть шахраї взяти на них кредит.

Шахраї попереджають відразу, що тільки оплативши всю суму відразу на карту можливе безкоштовне встановлення, а це велика економія.

Громадянами, які на це ведуться в більшості є люди похилого віку, вони все наївно чекають, що їм прийдуть та встановлять безкоштовно оплачений лічильник, допоки вони не здогадаються, що їх обманули.

В такій ситуації потрібно терміново писати заяву у поліцію, адже кожен злочинець має бути покараним, завдяки цьому ми зможемо запобігти наступних схем даного шахрайства.

Отже, з цього ми можемо зробити висновок, що потрібно проводити застережливі бесіди із своїми близькими людьми стосовно можливих схем телефонних шахраїв, щоб застерегти їх в майбутньому.

Також нещодавно стало відомо, чи можуть шахраї за допомогою функції для оплати обличчям викрадати кошти.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Шахраї знову "вимагають" в українців показники газового лічильника

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Вирус на смартфоне. В чем опасность?

Все боятся занести вирус на компьютер, поэтому ставят разные мощные антивирусы, за которые еще и платят деньги. Но мало...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -